Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dungeon Legends APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dungeon Legends APK indir

Dungeon Legends APK Uygulama indir

Gerçek bir macera,aksiyon ve strateji savaş oyunu olan Dungeon Legends APK indir android apk uygulama oyunu RPG deneyiminin keyfini çıkarın.

Android uygulama oyunu içerisin de bulunan 3D grafik efektli arenalar da dünya genelin de diğer android apk indir kullanıcılar ile gerçek zamanlı diğer apk oyunculara savaş meydanların da silah oyunun ile onları alt etmek ve Dungeon Legends APK indir bir efsane haline ol.

Android program modlarından olan kooperatif modu ile çeşitli dereceler de zorlukları aşmak için inanılmaz çaba harcamanız gerekmektedir. Eğer bu seviyeleri geçemiyor iseniz? Apk uygulama oyunu içerisin de bir klana katılmak ve arenaların kontrolü için mücadele etmek için yardım al.

Dungeon Legends APK indir android oyunu ile kendi kişisel becerilerinizi geliştirmek ve apk indir oyun stilinizi seçeceğiniz program karakterine adapte etmek. Android uygulama oyununa başlamadan önce ne olacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Bir SAVAŞÇI, şifacı veya DEFENDER yeteneklerinizi seçin ve apk indir oyununa başlayın.

Dungeon Legends APK indir

Dungeon Legends APK indir

Dungeon Legends APK indir oyun esnasın da bir Cüce olarak, altın ve zafer arayışı içinde kasabayı terk etmek zorunda olacağın bir zaman gelir. Android oyun içerisin de deneyim kazanmak ve insanların saygısını kazanmak için bu zindanlar da çekeceğin zorluklara katlanman gerekecek.

Dungeon Legends APK indir Arenasın da mücadele etmek sizin apk indir oyun,silah ve savaş strateji yeteneklerin ile fark yaratacak gerçek zamanlı savaş oyunu. Savaş oyunların da diğer online apk oyunculara karşı mücadele etmek. İsterseniz tek başına ya da multiplayer android program modu ile arkadaşlarınla arenalar da silah oyunu ve savaş oyunu becerilerini kanıtlamak sizin en büyük savaşçı olmanıza neden olacaktır.

Dungeon Legends APK indir RPG GERÇEK BİR EYLEM.
Android telefon yada tablet için tasarlarnmış ve kontrolleri dokunmatik cihazlara göre ayarlanmıştır. Geçitler aracılığıyla karakter rehberlik ve onları yenmek için özel yetenekleri bir arada kullanarak, düşman ordularını yenmek için doğru stratejiyi bulmak.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Dungeon Legends APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 65 mb

  • Mevcut Sürüm: 1.63

  • Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Sunan: Codigames

  • Dil: Bir çok dil desteği

  • Lisans: ücretsiz

  • DosyaTürü: Dungeon Legends_v1.62_indirapk.com.apk

  • İndirme Türü: apk

Dungeon Legends APK indir BENZER İÇERİKLER
Dungeon Legends APK indir YAPILAN YORUMLAR