Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk Uygulama indir

Aşkı arıyorsunuz ve bulamıyorsunuz? Evlenecek eş arıyorsunuz, özelliklerini bilmediğiniz kişi ile evlenmek istemiyorsunuz? Yüz yüze buluşup konuşmaktan ise android uygulama indir programları aracılığı ile chat yaparak tanımak istiyorsunuz. Kendinizi güvende hissetmek, tam emin olduktan sonra tanışmak, bir çok ortak noktayı bulmak için konuşmak ve bu benim aşkım demek için güvenli zaman yaratmak eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir android uygulama ile mümkün.

Tv programların da izlediğiniz seviyesiz evlilik programları sayesin de, insanların bu kutsal evlilik bağına tamamen bakış açıları değişti. Artık kimin yatı, katı, villası, dairesi, lüks arabası, sigortası, maaşı dolgun mu şeklin de sorular ve cevapları ile yapılacak olan evliliklerin ne kadar sahte olduğunu gördüler. Bu tarz programlar da evlilik yapacak olan çiftler sadece maddiyata dayandırıldığı için en ufak bir zorluk ta ayrılmalar başlıyor. Çünki nedeni bir birlerini hiç tanımamış olmalarından kaynaklanıyor. eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir android uygulama programı Türkiye’nin en seviyeli arkadaşlık, sohbet, tanışma ve evlilik uygulama programı. Aradığınız eşi bulmak ve mutlu, huzurlu bir evlilik yapmak için önce sohbet ederek arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen herkes eÇift’in uygulamasını kullanıyor.

Beyaz atlı prensinizi ya da rüyalarınızı süsleyen sindirellanızı bulmak, tanımak, arkadaşlık kurmak ve evlenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hatta evlilik hayallerinizi gerçekleştirmekte! Hayalinizdeki evlilik için farklı insanlarla tanışma fırsatı eÇift uygulaması ile artık android telefon ve tabletinizde.

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir android uygulama programı ile neler yapabilirsiniz? Evlenmek istediğiniz, arkadaşlık kurmak istediğiniz bayan arkadaş ya da erkek arkadaşı kolayca bulacaksınız.
Sizlerin belirlediğiniz ya da sohbetiniz esnasın da söylediğiniz kriterlerinize ve yaşam tarzınıza uyan kişiyi bulabirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekil de üye olup profil bilgilerinizi girdikten sonra arkadaşlık yapabilir, sohbet edebilir, beğendiğiniz kişiye arkadaşlık teklif edebilirsiniz.

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir android uygulaması sizin karakterinize en uyumlu kişilerle sohbet imkanına olanak sağlar, uygun olmayan kişilerle vakit kaybetmemenize yardımcı olur.

5 milyondan fazla üyesi bulunan ve güvenliği en üst düzey de, ortamda size gerçek üyelerle tanışma fırsatı sunan eÇift uygulamasını ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

eÇift ile mutluluğu yakalamak bir hayal değil, gelin binlerce mutlu çiftten biri de siz olun.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 6.3 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.038

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: ecift.com

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: eÇift – Evlilik, Arkadaşlık_v1.0.38_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir BENZER İÇERİKLER
eÇift – Evlilik, Arkadaşlık apk indir YAPILAN YORUMLAR