Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ElectroDroid Pro v3.3 – Elektronik Hesap ve Dönüştürücü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Elektronik araç ve gereçlerle haşır neşirseniz bu yazımızda tanıtacağımız uygulama size ciddi manada kolaylıklar sağlayacak. ElectroDroid PRO olarak adlandırılan bu program Android Marketin bu kategorideki adeta göz bebeği. Uygulama sayesinde neler mi yapabiliyorsunuz hemen bunları sıralayalım: Direnç renk kodlarını hesaplayabilir, SMD direnç kodlarını çözebilir, Endüktör renk kodlarını çözebilir, Ohm değerlerini hesaplayabilir, Reaktans / Rezonans hesaplamaları yapabilir, Direnç oranlarını bulabilir, Kondansatör şarj süresini hesaplayabilirsiniz.

Ayrıca ElectroDroid Pro ile LED direnç hesaplamaları, Isı yayılımı, Pil ömrü hesaplama, Endiktör tasarım hesaplama Gerilim düşümü hesaplama, PCB iz genişliği hesaplama Basit Filtreler, NE555 hesaplama ve güç hesaplamalarıda yapabiliyorsunuz.

ElectroDroid PRO’nun bu versiyonunda yer alan uygulama işlevselliği özelliği ile örneğin bir PIC veya AVR mikro denetleyiciyi simülotörle test edebilirsiniz.

ElectroDroid Pro v3.3 – Elektronik Hesap ve Dönüştürücü:

ElectroDroid Pro v3.3 APK 1 ElectroDroid Pro v3.3 APK 2 ElectroDroid Pro v3.3 APK 3

ElectroDroid Pro v3.3 APK 4 ElectroDroid Pro v3.3 APK 5 ElectroDroid Pro v3.3 APK 6

ElectroDroid Pro için Yapılan Yorumlar:

Mustafa Kalay: Biraz daha icerik acsindan genisletilebilir

Yakup Sezgin: Yıllardan beri elektronigin çeşitli alanlarıyla ilgilenirim. Zamanında böyle şeyler yoktu değerini bilin böyle uygulamaların.

Fırat Sarp: elektronik veya elektrik ile ilgileniyorsanız kesinlikle bulunması gereken bir program if your job electronic you must have this program thanks

ElectroDroid Pro v3.3 indirapk.com ]

ElectroDroid Pro v3.3 – Elektronik Hesap ve Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
ElectroDroid Pro v3.3 – Elektronik Hesap ve Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR

  • Orhan
    6 sene önce

    Meslek Lisesi Elektrik Bölümündeyim tablete indirdim çok yararlı 🙂