Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Elite Killer SWAT APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Elite Killer SWAT APK indir

Elite Killer SWAT APK Uygulama indir

Android ugyulama dünyasın da en büyük pay sahibi olan strateji, silah oyunu ve savaş oyunu piyasından bir yeni oyun daha Elite Killer SWAT APK indir.

Bu android apk indir uygulama oyunu görev anlamı ile basit görünse de çok zorlu etaplardan oluşmaktadır. Elite Killer SWAT APK indir görsel efektler ve 3D grafik android programı ile kullanıcı beğenisi iyi seviye de sayılılır.Elite Killer SWAT APK indir , iyi seviye de sayılabilecek strateji ve modern savaş oyunudur. Dünya üzerin de kötü amaçlar besleyen çok tehlikeli bir gizli terörist örgüt olan “Kartel” ile savaş etmek için muhteşem eğitimler almış çok gizli bir özel kuvvetler askerini apk indir oyunu içerisin de yöneteceksin. Terör örgütünün mekanlarını baskın yapıp onların üzerine farklı özellikler de kullanacağın silah ile saldırılar gerçekleştir ve terör örgütü “Kartel”in elebaşını yakalamak için android apk indir uygulama içerisinde ki gereken tüm bilgi ve ipuçlarını topla. Elebaşların ve militanlarını teker teker bul ve yok et!

Elite Killer SWAT APK indir çeşitli android apk oyun modu ile karşımıza çıkmaktadır. İster acemi bir asker olun, isterseniz en uzman keskin nişancı askerine kadar muhteşem silah deneyimini android telefon yada tabletiniz de gerçeğe yakın apk indir oyun deneyimi ile oynayacaksınız. Maceranın hiç bitmediği, aksiyonun hiç azalmadığı apk indir oyunun bütün srtaejilerini kullana biliceğiniz android apk oyununda dünya üzerin de bir birinden farklı 16 mekan, değişik özellikte ve öldürme kabiliyetine sahip 30 silah, sizleri yeterince zorlayacağını tahmin ettiğimiz 100 zorlu apk indir oyun seviyesi ve online çeşitli apk android oyun modları bulunmaktadır. Savaşa hazır mısın? Gelişmiş silahlarla tehlikeli savaş alanların da yoğun kurşun atışlarını geç ve görevini tamamlamak içim hayat savaş oyununu, son dakikana kadar yılma ve Elite Killer SWAT APK indir sen ol!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Elite Killer SWAT APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 20 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.3.0
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.1 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: CanadaDroid
  • Apk indir Dil: İngilizce
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Elite Killer SWAT APK indir BENZER İÇERİKLER
Elite Killer SWAT APK indir YAPILAN YORUMLAR