Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK Uygulama indir

Android telefon ya da tabletler için geliştirilmiş olan sevimli, basit, güzel ve eğlenceli ücretsiz. Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir sevimli İfadeler Android için en iyi klavye olduğunu söylemekte yarar var.
Bu klavye android uygulama programı çeşitli emoji tarzında Orta Parmak, Taco, Yüz gibi Android telefon ve tabletleri yeni Emoji destekler.
Sizin Android uygulama programı için en iyi Klavye burada! Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir
sevimli İfadeler bir flaş komik GIF, emoji, gibi çeşitli şekiller de ifadeler ve bu grafik efektli ifadelerin 3000 tipi mevcuttur. Arkadaşlarınız ile sosyal medyalar da facebook, twitter, instagram, line gibi android program uygulamaların da kolay bu çıkartmaları paylaşmak ve gülen metin SMS, Email, Whatsapp gibi herhangi bir sosyal apk indir uygulamalar aracılığıyla her yerde kullanabilirsiniz.

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir Temel Özellikler

Android uygulama programı ile sizlere sunulan Hızlı Giriş özelliği, 3000 Emoji apk’sı, yüz İfadeler,apk indir Ücretsiz GIF, Symbol, Sticker Metin dahil yüzleri Massive emoji ve semboller yazmak için Akıllı emoji tahmini Emoji sanat, Emoji simgeleri, Emoji toplama ve Emoji sözlük tüm sosyal uygulamalarda klavye hızlı girdi emojisi komik animasyonlu GIF gönder düz gif klavyeden çıkartmalar.

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir klavye Özelleştirme android uygulama ile telefon ve tabletinizin klavyesini özelleştirilebilir tuş seslerini ve klavye görüntülerini de istediğiniz gibi klavye renk, yazı tipi ve apk duvar kağıdı apk indir uygulaması ile klavye arka planı olarak fotoğraf çekin veya galeriden seçim yapabilirsiniz.

Çarpıcı klavye temalar uygulama programı ile android telefon yada tabletinize 1000’in üzerinde renkli klavye temalarını kullanabilir ve ayrıca hızlı Yazma akıllı giriş klavyede özelliği sayesin dei akıllı otomatik düzeltme ve sonraki kelime öneri ile daha hızlı yazmanızı sağlayacak. Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir Swipe.Dinamik kayan etkisi ile Hareketle Yazma 65 dil ile Dilde klavye kullanma seçenekleri sunulmaktadır.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir Özellikleri:

  • Apk Boyut: 28 mb

  • Apk Mevcut Sürüm: 4.3.0

  • Apk için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk Sunan: Colorful Emoji Keyboard

  • Apk Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk Lisans: ücretsiz

  • Apk DosyaTürü: Emoji Keyboard Cute Emoticons_v1.4.0.0_indirapk.com.apk

  • Apk İndirme Türü: apk

Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir BENZER İÇERİKLER
Emoji Keyboard Cute Emoticons APK indir YAPILAN YORUMLAR