Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Far Cry 4 Arena Master Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Far Cry 4 Arena Master Apk indir

Far Cry 4 Arena Master Apk Uygulama indir

Far Cry 4 Arena Master Apk indir resmi Far Cry 4 Arena Master Apk indir uygulaması ile arena usta olmak. Kendi kişisel arena kalem hayvanlar ve paralı savaşçı toplamak ve şöhret ve servet için diğer Far Cry 4 Arena Master Apk indir oyunculara karşı savaş gönderebilirsiniz.

Far Cry 4 Arena Master Apk indir Master size arena ilerleme paylaşmak ve arkadaşlarınıza özel Far Cry 4 Arena Master Apk indir zorlukları göndermek için izin Far Cry 4 Arena Master Apk indir oyuna doğrudan bağlantılı olabilir. Far Cry 4 Arena Master Apk indir oynamak da Far Cry 4 Arena Master Apk indir uygulamasında yeni savaşçıları kilidini açabilir.

Seçim sizin, ya başına bir oyun olarak ya da Far Cry 4 Arena Master Apk indir deneyimi bir arkadaşınız olarak Uzak Far Cry 4 Arena Master Apk indir Arena master oynamak.
Dünya Haritası
hayvanları yakalamak ve savaşçıları işe görevler üzerinde paralı asker gönder. Trajedi ya da zafer: Ancak dikkatli olun, onlar iki yöntemden biriyle bitebilir karşılaşır ve açık bir dünya sorunları tüm yaşayacaksınız. Dünya haritası doğru oyunda yapılan karakolları, çan kuleleri ve diğer ilerlemeyi yansıtan, Far Cry 4 Arena Master Apk indir oyunu dünya haritası senkronize edilir.

Far Cry 4 Arena Master APK indir

Far Cry 4 Arena Master APK indir

Kalem
kilidini kafesleri ve muhafazaları toplamak ve hayvan ve savaşçıları yönetmek için. Satın almak, satmak, av ve savaşa gönderebilir birimi askere. Arena Master durumuna yönelik şöhret ve ilerleme kazanç olarak daha güçlü birimler kilidini.

Savaş

Arena zorluklar:
savaşa savaşçı ve hayvanları gönderin. Kurmak ve Far Cry 4 Arena Master Apk indir oynayan arkadaşlarınıza arena zorlukları gönderin. Senin zorluklar Far Cry 4 Arena Master Apk indir oyuncular tarafından oynanır gibi oyun nakit, tecrübe ve ödülleri kazanın.

Solo:
AI şampiyonları karşı savaş. En büyük arena savaşçıları yenmek ve Arena Usta olmak!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Far Cry 4 Arena Master Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 47 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.7

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Ubisoft Entertainment

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Far Cry® 4 Arena Master_v1.0.7_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Far Cry 4 Arena Master Apk indir BENZER İÇERİKLER
Far Cry 4 Arena Master Apk indir YAPILAN YORUMLAR