Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FIFA 16 Futbol apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FIFA 16 Futbol apk indir

FIFA 16 Futbol apk Uygulama indir

ELECTRONIC ARTS tarafından android telefon ve tabletler için geliştirilen en iyi ve en yeni Fifa deneyimini yaşamanız, 3D grafik tasarımları, gerçek ses efektleri, hızlı, aksiyon ve macera dolu eğlenceli bir fifa 16 android oyun indir  tecrübesi ilr futbol oynayın ve kazanın. Android FIFA 16 apk indir Ultimate oyunu sizlere bir Team android uygulama oyuncusunun, diğer rakibe doğru yaptığı atağı, sizleri şaşkınlık için de bırakan golü ve bunun sonun da futbolcunun zaferini oyun konsolu kalitesinde tasarlanan grafiklerle hiç olmadığı kadar gerçeğine yakın kutlamalar yapmanızı sağlıyor. Bütün android telefon ve tablet için apk indir sunucu olan Google Play’in en gerçeğine yakın futbol oyununu download ediniz.

FIFA 16 futbol apk indir  android uygulama oyunu için bazı android telefon ve tabletlerinizin özellikleri yeterli olması gerekmektedir. Fifa 16 android oyununun çalıştırıla bilmesi için android cihazınızın ram da 1.4 gb boş alan olması gerekir. Çünki FIFA 16 futbol apk indir futbol android oyunları da grafik efektleri çok ayrıntılı olduğu ram de bu kadar boş alan istemektedir.

FIFA 16 Ultimate Team en iyi bir şekilde çalıştıracak olan android mobil cihazlar: Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2. gib telefonlar ve buna yakın özelliklerde ki tabletler de çalışır.

FIFA 16 Futbol apk indir

FIFA 16 Futbol apk indir

FIFA 16 futbol apk indir Yenilenen Oyun Deneyimi:
FIFA 16 apk indir oyunu içerisinde ki futbolcuların oyun yeteneklerini, daha gerçeğine yakın golleri, pc oyun konsoluna yakın kontroller, daha önceki apk futbol oyun indirde ki futbolcu yanlışlıkları giderilerek, fifa 16 android oyun indir de akıllı takım arkadaşları getirildi ve daha iyi bir apk oyun keyfi yaşamanız için de gelişmiş animasyonlar sizi bekliyor.

Android telefon ve tablet te yaşamış olduğunuz futbol topunun kontrollerinde ki problemler giderilerek, daha iyi futbol topunu kontrollerini sağlamak için Analogları ve android oyunları kontrol düğmeleri kullanmanızı sağlayan Gelişmiş Hibrid Kontrollerle bir pro oyuncu gibi oynamak artık çok daha kolay.

Yeni fifa 16 android ultimate apk oyun indir de geliştirilen bir diğer özellik ise, takım atağa kalktığın da geliştirilen ofsayt bölümü, savunma oyuncularını ofsayta düşmeden geçmek artık iyi bir zeka istiyor. Alternatif olarak, teknik direktör olmak için maçları simülasyon etmeyi seçin. Bitmedi! Mobil cihazlarda ilk kez çok özel gol sevinçleri gerçekleştirebileceksiniz!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

FIFA 16 Futbol apk indir özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 1.4 gb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.2.113645

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.4.ve üzeri

  • Apk indir Sunan: ELECTRONIC ARTS

  • Apk indir Dil: ingilizce

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

FIFA 16 Futbol apk indir BENZER İÇERİKLER
FIFA 16 Futbol apk indir YAPILAN YORUMLAR