Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FIFA 17 Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FIFA 17 Apk indir

FIFA 17 Apk Uygulama indir

İlk sizlere sunduğumuz demo versiyonu ile tanıtımı yapılan futbol oyunun apk versiyonu sonunda piyasaya çıktı. Android cihazlarınız da rahatlıkla oynayacağınız bu android oyun belli ki insanların çok zamanını alacak. Piyasaya çıkması ile beraber hataların da fark edildiği FIFA 17 Apk indir oyununun çeşitli versiyonları ile düzeltmeleri de yayınlanmaya başlandı. Sizlere hem bu versiyonlarını gösterip, en yeni versiyon FIFA 17 Apk indir futbol oyununu sunacağız.

Geleneği bozmayan EA SPORTS yine eylül ayın da yeni versiyon oyunu FIFA 17 piyasalara sürdü. Bizde bu yazımız da sizlere fifa 17 hakkında biraz bilgi verip futbol oyunun da neler değiştiğini anlatacağız.

İlk kullanıcılarımıza demo versiyonunu sunduktan sonra FIFA 17 Apk olarak ta piyasaya çıktı. Artık rahat bir şekilde apk versiyonu ile android cihazlarınız da bu futbol apk oyununu oynaya bilirsiniz. Çeşitli dünya yıldızları ile karşılıklı futboloynayın yada bunlardan, İngiltere Premier League’in yeni yıldızlarından bir tanesi olan Alex Hunter’ın yer aldığı FIFA 17 Yolculuk hikayesinin Resmi Tanıtım internet sitesinden aldığımız videosunu izleye bilirsiniz.

İsterseniz oyunu satın almadan önce FIFA 17 Demo’yu hemen indirerek futbol oyunu hakkında kendiniz deneyim yaşaya bilirsiniz. Kariyer modu olan Yolculuk’a çıkan ve şöhret basamaklarına ilk adımı atan oyuncular arasında yerinizi alın. FIFA 17 Demo’ yu indirmek için linke tıklayın. FIFA 17 Demo
Dünyanın her hangi bir futbol kulübünde yolculuk’ a çıkın ya da Premier League kulüblerinden bir tanesini seçerek saha içinde ki oyun stiliniz ve dışında profesyonel yaşam tarzınız ile futbolcu olmanın nasıl his olduğunu farkedin. Alex Hunter’ın kariyer yolculuğun da dünyaca ünlü futbol yıldızlarından olan Marco Reus ve Angel Di Maria gibi yıldızlarıyla tanışacaksınız.

FIFA 17 Apk indir yeni versiyonun da Süper Ligten yeni takımların yarıştığı, Milli Takımın yeni formalı görünümüyle FIFA 17 bütün dünyada 29 Eylül’de Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PC sürümleriyle çıktı. FIFA 17 Oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümlerinde bizleri de unutmayan EA SPORTS Türkçe metin çevirisiyle sunuldu. FIFA 17 de futbol oyun özelliklerin tamamı farklı seçenekler ile sunulduğu için, oyun platformlarının hepsinde mevcut değildir.

FIFA 17 OYUN MEKANİĞİ

Yeni FIFA 17 de sizler futbolcuların düşünce ve yapacağı hareketlerinde, rakiplerle gireceği fiziksel etkileşimlerinde ve yapacağınız atak etkinliklerinde muhteşeme yeniliklerle sahanın her köşesine hakim olacaksınız.

Duran Top atışları baştan yenilendi, daha iyi gerçekçi Atak Yapma özellikleri, Futbol oyuncu fiziksel özellikleri baştan yenilendi ve yeni bir baş yapıt özellik ise ‘’Aktif Zeka Sistemi’’ gibi büyük değişiklikler ile FIFA 17’de her anı sonuna kadar hissedeceksiniz.
FROSTBİTE™ ENGİNE Nedir

Derinliği hissedin. FIFA 17 Apk indir de uygulanan ve oyun endüstrisinin lider oyun motorlarından biri olan Frostbite, FIFA 17’nin oynacağı oyun platformların da Xbox One, PlayStation 4PlayStation 3 ve PC sürümlerinde oyuncuların futbol dünyalarına götürüp derinliği ve duyguları olan karakterlerle tanıştırarak gerçeğe uygun, özgün bir deneyim sunuyor.

FIFA 17 Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Mevcut Sürüm: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Sunan: ELECTRONIC ARTS

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü:

  • Apk indir İndirme Türü: apk

FIFA 17 Apk indir BENZER İÇERİKLER
FIFA 17 Apk indir YAPILAN YORUMLAR