Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fnaf Sister Location Android Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Fnaf Sister Location Android Apk İndir

Fnaf Sister Location Android Apk Uygulama indir

Korku oyunlarını seven apk oyun kullanıcıları için aksiyon, macera ve korku oyun dolu bir android oyun. Oyun genel itibariyle steam da oynanmasına rağmen apk kullanıcıları için arayıp bulduğumuz güzel ve korku dolu bir oyun. Android telefon ve tablet kullananlar için geceleri oynamaktan korkmaz iseniz eğlenceli sayılabilecek bir oyun.

Fnaf Sister Location Android Apk İndir oyuna başlarken sizleri korkutacak karakterleri oluşturuyor ve ya android apk indir oyun içerisinde bulunan karakterlerden seçiyorsunuz. Android oyun başlangıcın da kısa bir tanıtım izliyorsunuz. Sonrasın da korku dolu Fnaf Sister Location Android Apk İndir oyuna başlıyorsunuz. Kendinizi bir odada buluyor ve ışıkların sönmesinden sonra apk oyun başlıyor. Etrafınız da gördüğünüz bütün nesneleri iyi takip edin, onlar sizin odadan çıkış yolunuzu gösteriyor. Fnaf Sister Location Android Apk İndir oyun da en büyük yardımcı malzemen elin de bulundurduğun el feneri. Joistik mantığı ile oynayacağınız oyun da, android telefon ve tablet ekranın da yön tuşları ile hareket ediyorsunuz. Bir butona yada bir nesneye tıklayacağınız ve ya basacağınız zaman ekran da görülen yere basınız. Fnaf Sister Location Android Apk İndir oyun içerisinde ki yönlendirmeleri iyi dinleyerek takip edin. Unutmayın zamana karşı yarış yapıyor olacaksınız. Yanlış yaptığınız da ve ya zamanı doldurduğunuz da aniden ekrana size oyunun bittiğini gösterecek olan ve sizi korkutan oyuncak nesneler çıkacak dikkatli olun. Korktuğunuz da elinizden telefonu ya da tableti atmayın sakın.

Sizlere apk dosyasını yazımızın sonun da download edeceğiniz linki veriyoruz. Eğer isterseniz Steam dan download yapmak için o linkide vereceğiz.

Fnaf Sister Location Android Apk İndir

Fnaf Sister Location Android Apk İndir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Fnaf Sister Location Android Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 2.9 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.2

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan:PacApps Games Craft

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: fivenights.freddy.sisterlocation.indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Fnaf Sister Location Android Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Fnaf Sister Location Android Apk İndir YAPILAN YORUMLAR