Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Music Player Download now APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free Music Player Download now APK indir

Free Music Player Download now APK Uygulama indir

Bu android uygulama programı sadece sınırlı bir süre için siz apk indir kullanıcılarına BEDAVA! Hemen İNDİR!

Dünya genelin de yapılan araştırmalar da 3 ülkede 1. sırada! 80 ülkede Kategori Top 100 sıralamasında!

Free Music Player Download now APK indir ile kesintisiz müziğin keyfini YouTube müzik ile çalın! Arkadaşlarınıza bu android uygulama programı sayesin de güzel bir jest yaparak sevdiği müzikleri keşfet!

Play listeniz varmış gibi kesintisiz müzik ve video çalmanın ayrıcaklarını Free Music Player Download now APK indir android uygulama programı ile yaşayın.

Basit kullanımı sayesin de hiç zorlanmadan milyonlarca YouTube müzik videosunu izlemenin ve de dinlemenin tadını çıkarın.

Free Music Player Download now APK indir

Free Music Player Download now APK indir

Free Music Player Download now APK indir android programın da otomatik olarak size ait kişiselleştirilmiş çalma listesi oluşturmak için sosyal medya olan, Facebook Sevdiklerim ve Paylaşımı kullanın
TELİF HAKKI BİLGİLERİ
Tüm video ve müzikler kamu üçüncü taraf medya hizmetleri YouTube ve SoundCloud’dan tarafından sağlanmaktadır. Tüm ticari markalar ve telif hakları kendi sahiplerine aittir ve Adil Kullanım ve Dijital Milenyum Telif Hakları Yasası (DMCA) şartları altında burada kullanılmıştır.

MixerBox sadece onların 3. Parti Geliştirici API üzerinden bu hizmetleri içeriğe bağlantılar beri, MixerBox içeriklerinin herhangi bir doğrudan kontrole sahip değildir. kimsenin telif haklarını ihlal edebilir herhangi bir içerik varsa, aşağıdaki bağlantılar içeriği bildirmek için kullanılabilir:

YASAL UYARI
Bu çeşitli medya hizmetlerinden resmi bir uygulama değildir ve bu hizmetle ilgili 3. parti API şartlarına uygun sadece bir gayri resmi 3. parti istemcisi. Bu uygulama bu hizmetlerin bağlı bir de ilgili ürün değil.Kendi API geliştirici hükümlerine göre:

yönergeleri takip kaydıyla “YouTube API’leri kullanmak için veya uygulama API işlevini teşvik etmek özel onay gerekmez

Eğer bu Kullanım Şartlar ve Kullanım Şartları uygun kaydıyla, sen ilgili bazı sınırlı amaçlar için belirli SoundCloud Marks kullanmasına izin verilmektedir uygulamanızın

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Free Music Player Download now APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 6.8 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 5.14

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: MixerBox© Inc.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Free Music Player Download now APK indir BENZER İÇERİKLER
Free Music Player Download now APK indir YAPILAN YORUMLAR