Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FTPCafe FTP Client – Android FTP Bağlantı Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Droidware UK’un ücretsiz uygulamalarından birisi olan FtpCafe FTP Client ile kolayca web sunucunuza ulaşabilir, dosya transfer edebilir, sunucunuzdaki dosyaları Android cihazınıza aktarabilir veya dosya güncellemeleri yapabilirsiniz.

Her webmaster veya site işleri ile ilgilenenlerin akıllı telefon ve tabletlerinde olması gereken uygulamalardan birisi olan FtpCafe, kolay kullanışı, basit arayüzü ve etkili özellikleri ile bir FTP programından aradığınız çoğu şeyi sizlere sunuyor. Uygulama sayesinde FTP, FTPS ve SFTP tipi bağantılar kurabilirken birden fazla dosya transferi yapabilir, gönderimi devam eden dosyaları görebilirsiniz.

FtpCafe FTP Client‘in kullanımına gelecek olursak; Uygulamayı kullanmak ve FTP hesaplarınıza bağlanmak oldukça kolay. İlk olarak bir profil oluşturmanız lazım bu yüzden New seçeneğine tıklayarak bağlantı kuracağınız web sunucusunun bilgilerini giriyoruz. Ardında save yazısına basarak profilimizi kaydetmiş oluyoruz. Profile kısmından hangi profile bağlanacaksak onu seçiyor ve Connect yazısına tıklayarak FTP hesabımıza bağlanmış oluyoruz. Dokunmatik kontroller, dosya transfer hızı ve bağlantı hızı oldukça iyi olan FtpCafe FTP Client ayrıca android cihazınızın dosyalarınıda Local adı altında sol menüde gösterbiliyor.

FTPCafe FTP Client – Android FTP Bağlantı Programı Ekran Görüntüleri:

FtpCafe FTP Client 1 FtpCafe FTP Client 2 FtpCafe FTP Client 3

FTPCafe FTP Client – Android FTP Bağlantı Programı Kullanıcı Yorumları:

Ali Seyit Başar: Hepsi Olmasa da Diğer Uygulamaları da denedim fakat en kusursuz ve hızlı olanı budur. herkese tavsiye ederm

Talha Ayna: Mükemmel ve sorunsuz. Çok hızlı ve çok iş gören bir program. Kesinlikle tavsiye.

Abil Özkan: Diger programlarda baglanti saglayamadm,bunubla aninda baglandi, kesinlikle tavsiye ederim

Halis Kaba: Android işletim sistemli cihazlar için en iyi ve en hızlı ftp programı marketteki bütün ftp programlarını denedim fakat bunun kadar hızlı ve sorunsuz çalışan yok.!!!

Gürkan Avcı: Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip. ftp profillerini export-import yapabiliyorsunuz. ( dışa aktarma ve dışardan alma)

[ FTPCafe FTP Client indirAPK.com ]

FTPCafe FTP Client – Android FTP Bağlantı Programı BENZER İÇERİKLER
FTPCafe FTP Client – Android FTP Bağlantı Programı YAPILAN YORUMLAR