Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Game of Thrones Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Game of Thrones Apk Uygulama indir

Game of Thrones Apk indir

Game of Thrones dizisini bilmeyenimiz yoktur. Gelecek sezon bölümlerini 1 yıl bekleyip yeni sezonun hemen bitmesine çok üzülüyoruz. Dizi o kadar sürükleyici ki, bir solukta bölümler bitiyor ve nasıl bittiğini anlamıyorsunuz. Telltale Games bunun farkına varıp bizlere android telefon ve tablet için oynaya bileceğimiz android apk oyun versiyonunu çıkardı. Game of Thrones apk oyun versiyonun da oyun, bölümlere ayrılmış ve her bir bölüm Google Play de ücretli olarak satışa sunulmuş.
İndirapk olarak Android oyununu sizlere apk ve data olarak tüm bölümlerini sunduk. Bazı bölümleri oyunun açık ancak, diğer bölümleri açıldığında onları da sizlere sunacağız. İstediğiniz gibi indirerek apk oyunu oynaya bilirsiniz.
Game of Thrones v1.23 Android Full APK + DATA indir olarak sunduğumuz oyun da ilk iki bölüm açıktır. Oyun ingilizce olduğu için oynamakta biraz zorlana bilirsiniz. Ancak oynadıkça zevk alacağınız için bu size fazla sorun teşkil etmeyecektir.

Game of Thrones Apk indir

** Game of Thrones Android Apk İndir Bölümleri:**
1. Bölüm: Iron From Ice
2. Bölüm: The Lost Lords
3. Bölüm: The Sword in the Darkness
4. Bölüm: Sons of Winter
5. Bölüm: A Nest of Vipers
6. Bölüm: The Ice Dragon
Taht oyunlarının kaderini siz belirleyin. Demir Tahta kim çıkacak, hangi aile çıkacak, tamamen senin elinde. Game of Thrones Android’te Yedi krallığın savaşı sırasın da, yapacağınız seçimler oyunun seyrini değiştirecektir. İntikam, ihtiras, entrika, göz yaşı ve kanlı savaş oyunları seni bekliyor.
Android Oyun İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri:
CPU: Çift çekirdekli 1.2GHz
Minumum Bellek: 1GB

Game of Thrones Apk indir

Game of Thrones v1.23 FULL APK, ile android epik oyun oynamanın keyfini çıkartın. Gerçek ses efektleri ve 3D grafiklerle dolu macera ve aksiyon oyunu seni bekliyor. Game of Thrones Apk v1.23 Play Store’da ücretlidir.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Game of Thrones Apk indir Özellikleri:

Apk indir Boyut: 942.15 mb Apk+Data
Apk indir Mevcut Sürüm: 1.23
Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri
Apk indir Sunan: Telltale Games
Apk indir Dil: İngilizce
Apk indir Lisans: ücretsiz
Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir
Apk indir İndirme Türü: apk

Game of Thrones Apk indir BENZER İÇERİKLER
Game of Thrones Apk indir YAPILAN YORUMLAR