Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Geometry Dash Meltdown Android Hileli Mod Apk v1.01

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Geometry Dash Meltdown Hileli Mod Apk-4

Geometry Dash Meltdown Apk, müzik ve ritme dayalı eğlenceli bir macera oyunudur. Bu oyunun normal versiyonunu daha önce sitemize ekledik, fakat daha sonra Meltdown’un en yeni sürümünün çok daha eğlenceli olduğunu gördük. Bu oyunu açıklamak gerçekten kolay değil. Tanımlanamayacağını ancak yalnızca deneyimli olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda küçük bir karakter yönetiyorsunuz ve engellerin altına girmeden seviyenin sonuna kadar ilerlemelisiniz. Ancak oyun çok zor olacak şekilde tasarlandı; Bununla birlikte, asla sıkılmana gerek duymuyorsunuz, çünkü içinde ilerlediğiniz her yerde müzik ve farklı eylemler var. Yönettiğiniz küçük karakter herhangi bir engele çarpmamalıdır. Eğer vurursan, oyunun baştan baştan başlasın.

Geometry Dash Meltdown Hileli Mod Apk-3

Geometry Dash Meltdown Hileli Mod Apk-2

Herşey ritmik gidiyor; kendinizi müzik akışına bıraktığınızda daha iyi oynayabilirsiniz. Bu nedenle, oyuna odaklanmak ve eğlenmek için bu oyunu kulaklıkla oynamanızı önemle tavsiye ederim. Seviyelerde yönettiğiniz küçük karakterin türünü ve rengini değiştirmek mümkündür. Normalde size sunduğumuz mod apk’te kilitlenen tüm özellikleri bulacaksınız. Belki bir yüz kat denemek zorunda kalacaksınız, ama çok eğlenceli olduğundan kesinlikle tavsiye ediyorum!

Geometry Dash Meltdown Hileli Mod Apk-1

Geometry Dash Meltdown Android Apk oyununda kullanıcıların yaşadıkları alışveriş sorunları nedeniyle, Geometry Dash Meltdown Hileli Apk versiyonunu paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Geometry Dash Meltdown Mod Apk dosyasını,android cihazınıza kurun.

Geometry Dash Meltdown Hileli Mod Apk

Geometry Dash Meltdown Android Hileli Mod Apk

BOYUT : 43 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Geometry Dash Meltdown Android Hileli Mod Apk v1.01

Geometry Dash Meltdown Android Hileli Mod Apk v1.01 BENZER İÇERİKLER
Geometry Dash Meltdown Android Hileli Mod Apk v1.01 YAPILAN YORUMLAR