Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Getir APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Getir Apk indir

Getir Apk Uygulama indir

Ne istiyorsanız Getir de getirelim.

İhtiyacınız olan yüzlerce çeşit ürünü, Getir Apk indir o kadar hızlı size ulaştırlıyor ki ortalama 10 dakikada, olduğunuz yere getiriliyor. Üstelik bu apk indir uygulamasın da zaman sınırlaması olmaksızın günün her saitin de 7/24 hizmetiniz de!
Getir’i siz büyük şehir de yaşayanlar android telefon ya da tablet kullananlar için tasarladı. Zamanın kıymetini bilen insanların hayatını kolaylaştırıyor. Online olarak sunulan hizmet, sizlerinen çok tükettiği ürünleri en kısa zaman dilimin de getir dediğiniz den yaklaşık 10 dakikada getir. Android apk indir uygulama siz ihtiyacınızı karşılamak için evden çıkıp alışveriş yapmana gerek yok, bırak biz getirelim.

Her geçen gün sizler için genişletilen ürün yelpaze çeşitleri sayesinde ihtiyacınız olan çocuğunuz için bebek bezinden, evcil hayvanlarınızın köpek mamasına,evinizin temizliğin de kullandığınız deterjandan, yağmur da korunmak için kullandığınız şemsiyeye, misafiriniz geldiğin de ikram ettiğiniz kuruyemişe, çikolataya ve daha sayılamayan yüzlece çeşit ürünü Getir Apk indir android uygulama programı ile ayağınıza geliyor. Android uygulama programını nerede kullanmaya başlarsanız ve ya siparişinizi nereye isterseniz oraya getiriliyor. Örneğin ofis, ev, park, her yere getiriyoruz, siz hiç zahmete girmeyin.

Şimdi bu kadar hızlı teslimat nasıl yapılıyor gibi bir soru geliyordur aklınıza. Bunu da Getir’e özel geniş kurye ekibi ile gerçekleştiriliyor. Getir Apk indir android ugulama şirketinin bir çok sayı da deposu, araç ve motorlukuryeleri ile hizmet vermektedir.

Getir APK indir

Getir APK indir

Canlı Sipariş Takibi: Android uygulamaindirdiniz ve telefonunuza kurdunuz. Siparişini verdikten sonra gelişini haritadan izleyebilir, kaç dakikada yanınız da olacağını bilirsin.

Dijital Ödeme: Güvenilir koruma sistemi sayesin de ödemelerinizi dijital ödeme şeklinde gerçekleşiyor. Android apk indir programına kredi kartınızı bir kere tanımlamanız yeterli, sonrasında ne cüzdana ne de kredi kartına ihtiyacınız kalmayacak. İsterseniz bu apk indir uygulaması sayesin de kapıda ödeme yok, para üstü derdi yok, zaman kaybı yok!

7/24 servis: Gece gündüz demiyoruz, 7/24 getiriyoruz, ister gece yarısı ister sabahın erken saatleri ne zaman istersen sipariş verebilirsin.

Müşteri Hizmetleri: Müşteri Hizmetlerimiz de 7/24 hizmetinde! Müşteri Hizmetlerine 0 850 532 50 50’den ulaşabilirsiniz.

Şu anda İstanbul’un çoğu bölgesine sipariş verdiğiniz ürünler Getir‘iliyor. Yakında tüm İstanbul’da.

Sen yeter ki iste, getir de getirelim sloganı ile yola çıkılıyor!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Getir Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 5,5 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.2

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: getir

  • Apk indir Dil: Türkçe

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü:getir_v1.1.2_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Getir APK indir YAPILAN YORUMLAR