Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması (Yeni)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Outfit7’in yapımcılığını üstlendiği ve Android Market’in Eğlence kategorisinde en popüler uygulamalardan birisi olmayı başaran Ginger, Ginger’s Birthday adıyla yeni sürümüne kavuştu. Konuşan kedi olarak tanıdığımız bu eğlenceli uygulamada bakın neler yeni ve neler yapabiliyorsunuz.

Talking Friends adı altında bazı hayvanların konuşan oyunlarını yapan Outfit7, Talking Ginger’ın yeni sürümü Birthday‘i 7 Mayıs itibariyle yayınladı. Android kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Talking Ginger’da kedinizin bakımını yapıyor onu yıkıyor, okşayıp sevebiliyor ve hatta tuvalete bile götürebiliyorsunuz. Bunlarla değilde özellikle sizin konuşmalarınızı tekrarlamasıyla ön plana çıkan Talking Ginger, bu özelliği sayesinde 7 den 70 e herkezi eğlendirmeyi ve güldürmeyi başarıyor.

Ginger’s Birthday‘da ise sizleri farklı bir eğlence ve macera bekliyor. Oyunda farklı bir ortama giren Ginger’s Birthday’e mama verebiliyor, yemekler arasından seçim yapmasını sağlayabiliyor, parti düdüğü (adı aklıma gelmedi :D) çalmasını sağlayabiliyor, doğum günü pastasını üfleyerek eğlendirebiliyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve sevimli olan bu kedi okşadığınızda mırıldıyor vurduğunuzda ise oturduğu yerden düşebiliyor. Oyunda amaç ise az önce saydığımız yemek yeme, parti düdüğü öttürme gibi şeyleri tamamladıkça farklı yapboz parçaları veriliyor ve böylece yapbozları tamamlayarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Ginger's Birthday 1 Ginger's Birthday 3 Ginger's Birthday 2

Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması Video İnceleme:

Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması Kullanıcı Yorumları:

Merve Cankılıç: Kedicik çok sevimli kafası dağılıyo insanın 😀 çok beğendim ben

Utku Doğaner: En sevdigim oyunlardan birisi muhteşem yapılmış.

Özlem Delikkaya: Nedense biraz zor yuklendi ve oyunu her açtığım da yanıt vermiyor yazıyor ben oyuna çok girimedim vala

Yasemin Dağcı: Harika bende butun talking friends oyunlari var ozellikle gingeri cokk seviyorum. size onerim indirmeniz cunku mutiss bir oyun harika talkinglerin en guzeli bu.

Cansu Sevin: Mükemmel olmuş elinize sağlık yiğenim bunun hastası başarılarınızın devamını bekliyoruz

Özge Yavuz: Oyunu yükleyince açmak için cancel dışındaki diğer düğmeye basın sonra Wi-fi yi yani interneti açın Oyun dolacaktır

Mine Yılmaz: Süper hic dusunmeden indirin yapbozlarda cok guzel

Ali Pükül: Müthiş kedi çok tatlı ve yapbozları çok komik İrem Nur Kaya: Harika hiç hata yok ve çok eğlenceli hiç düşünmeden indirin

{ i N D i R A P K . C O M }

Ginger’s Birthday indirAPK.com ]

Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması (Yeni) BENZER İÇERİKLER
Ginger’s Birthday – Android Konuşan Kedi Uygulaması (Yeni) YAPILAN YORUMLAR