Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Glory WarriorLord of Darkness APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Glory WarriorLord of Darkness APK indir

Glory WarriorLord of Darkness APK Uygulama indir

Türkiye etrafında ki düşmanları ile savaş oyunu oynaması yetmezmiş gibi şimdi yeni bir tehditle karşı karşıya.

Glory WarriorLord of Darkness APK indir şeytani kötülük sonsuzluktan çıkarak savaş ordusunu kurup kendi düşmanlarını yok etmek ve Türkiye de kaos çıkartmak için geri geldi. Glory WarriorLord of Darkness APK indir android apk indir uygulama oyunun da bölge krallığını savaş, açlık ve çeşitli silah oyunu ile yok etmek ve cehenneme benzer kıyamet yaşatmak için karanlık beyaz Lord tarafından imha tehlikesiyle karşı karşıya.

Glory WarriorLord of Darkness APK indir android uygulama oyunu 3D grafik efektleri, muhteşem ses kalitesi ve aynı zaman da flash player apk indir programı oyun tadı ile siz android uygulama oyun sevenlerin beğenisine sunuldu. Bu kötülük ile savaş oyunu oynayacak cesur efsanevi kahraman olmak senin elin de. Glory WarriorLord of Darkness APK indir savaş gücünü açığa çıkarın ve strateji ile saf şeytani kötülük ile savaş mağlubiyetin tadına baktır.Türkiye’yi işgalcilerin ellerinden kurtar ve lejyonlarını sürgün etmek, kralın karanlık tahtını geri alarak barış ve düzeni sağlamak. Glory WarriorLord of Darkness APK indir android uygulama oyun içerisinde ki kristalleri toplamak ve düşen kan güç büyü geri kazanmak. Glory WarriorLord of Darkness APK indir android oyunun da gücünü toplamak için Mana ve hitpoints büyücü den mest sihirli iksir satın alın.

Glory WarriorLord of Darkness APK indir

Glory WarriorLord of Darkness APK indir

Seviye yukarı ve sihirli güçler, güçlü tarak, zırh, deneyim ve pasif savaş becerisi kazanma. Zeka, çeviklik ve mukavemet Rise. Melee balta, kılıç ya da topuz seçin ve savaş alanında zafer için yol yapmak. Ölümü korku ve kaderini yerine getirmek için kötülüğe karşı kuvvet bir lig teşkil etmeyen bir tanrının şampiyon avcı ol. Yeraltı zindan Labirent girin ve şeytanın işgalciler kırıp. Her düzeyin sonunda büyük bir patron mücadele. Varios şeyler ikramiye almak için sihirli ruh kristal runes dokunun.

Glory WarriorLord of Darkness APK indir 25 zombi karakteri ve savaş ağası, şeytani gözetleyici, taş golems, assasin Ghul, bıçak goblin, harpy, güçlü orc, cyclop kesici, canavar, ölü elf, kobolt paralı, vampir, kurtadam, gizemli chimera, mantikor, trol gibi farklı bir çok düşman karakterlerini, iskelet şövalye, iblisler, ejderha avcısı, gölge canavar ve kuzgun sihirbazı Summoners gibi bir birinden farklı özellikler de ve silahlı 25 iyi tasarlanmış, anıtsal, yoğun seviyeleri macera dolu

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Glory WarriorLord of Darkness APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 275 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.015

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: HGamesArt

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Glory WarriorLord of Darkness APK indir BENZER İÇERİKLER
Glory WarriorLord of Darkness APK indir YAPILAN YORUMLAR