Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android Uygulama indir

Pokemon Go apk indir oyunu için bir çok yardımcı android uygulama programları çıkartılmıştır. İçlerinden en farklı olarak görünün Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android için BOT uygulaması olması nedeniyle bu android apk uygulama kullanmanızı öneririz. Eviniz de dışarı bile çıkmadan en iyi levellere yükselmek için hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Sadece android telefon ve ya tablet içerisine download edeceğiniz apk uygulama programı ile pokemon go apk indir karakterlerini otomatik yakalamak için pokemon simülatörü geçici bir hesap oluşturur. Pokemon Go android Birincil hesa kullanarak karşılaşa bileceğiniz herhangi bir banlamayı önlemek için, kullanmış olduğunuz pokemon go simülator 1 veya 2 saat sonra BOT programı durdurmayı unutmayın.
Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android Kullanma Talimatı:

1. Öncelikle Pokemon Go download simülatörü apk dosyasını aşağıda verdiğimiz indirme butonuna tıklayınız.

2. Sonra android telefon veya tablet için download ettiğiniz apk dosyayı açın ve uygulama ayarlarına gidin.

3. Daha öncesinden bir google hesabınız var ve bu hesabı kullanıyorsanız google hesabı modunu etkinleştirin. Daha sonra bu google hesabınızdan giriş yapın. Google / PTC hesap ve şifre girmek için gidin.

4. Android telefon veya tablet içerisinde bulunan Pokemon Go apk indir resmi uygulamasını başlatın. Hiçbir şey yapmadan telefonunuzun ev düğmesine basın, GO simülatörü App uygulamasını başlatın.

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android

5. Ayarları yapmak için Go Simülatörü Apk Bot ayarlarına giriş yapın. Daha önce den ayarları yapılmış olan yolları kullanabilir ve nereden pokemon yakalamak istiyorsanız o ülkelerin isimlerini seçin. İsterseniz de pokéstops nereden başlatmak istediğin yeri seçerek hiç bir şekilde yürümeden android oyun içerisin de ne kadar hızlı ayarlayabilirsiniz.

6.Pokemon Go android uygulamasın da yaşadığınız en büyük sorunları apk uygulama tek bir tıklama ile çözeceksiniz. Pokemon go simülator uygulaması ile otomatik Pokémon transferini etkinleştire bilirsiniz.

7. Eğer bunlar yeterli gelmiyor ise otomatik Pokémon geliştirmeyi seçerek istediğin pokemon go karakterini geliştirmek için etkinleştire bilirsiniz. Sizleri uğraştırmadan android bot da otomatik olarak kuluçkalık yumurta düğmesini de etkinleştire bilirsiniz.

6.Önemli bir hatırlatma eğer Softban iseniz, bot otomatik yasağı alır.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 10.7 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.9.2

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Gosim

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Gosim-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android BENZER İÇERİKLER
Go Simulator Apk indir Pokemon GO Bot Android YAPILAN YORUMLAR