Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GO SMS Pro – SMS Engelleme, Şifreleme ve Yedekleme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GO Dev Team tarafından geliştirilen Go SMS Pro Android 1.6 ve üzeri tüm cihazlarda çalışabiliyor. Son sürümü 4.78 olan uygulama ile telefonunuzun standart SMS uygulamasının yerine çok daha kullanışlı bir SMS programına kavuşuyorsunuz.

GO SMS Pro içerisinde barındırdığı bir takım özellikler ile SMS’lerinizi yedeklem, internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma, özel mesaj kutusu hazırlama, güvenlik şifrelemesi yapabilme, SMS engelleme gibi birçok özelliği içerisinde barındırıyor.

Go SMS Pro ile birçok yenilik sizleri bekliyor. SMS’lerinizi başkalarının okumasını istemiyormusunuz korkmayın Go SMS Pro size yardımcı olacak. SMS’lerim silinecek diye korkmayın Go SMS Pro dahili yedekleme sistemi ile özenle sakladığınız SMS’leri yedekleyerek herhangi bir veri kaybında onlara ulaşmanızı sağlıyor. Ücretsiz sohbet etmeye ne dersiniz? Go SMS Pro ile birlikte gelen Go Chat ile arkadaşlarınız sevdikleriniz numarasını bildiğiniz kim varsa hepsiyle ücretsiz mesajlaşın, grup konuşması yapın, sesli konuşun, el yazısı ve grafiti gönderin. Bunların  hepsi ücretsiz.

GO SMS Pro – SMS’leri Engelleyin, Şifreleyin, Yedekleyin Ekran Görüntüleri:

GO SMS Pro 4 GO SMS Pro 3 GO SMS Pro 2

Go Sms Pro 4.78 indirAPK.com ]

GO SMS Pro – SMS Engelleme, Şifreleme ve Yedekleme Programı BENZER İÇERİKLER
GO SMS Pro – SMS Engelleme, Şifreleme ve Yedekleme Programı YAPILAN YORUMLAR

  • sadet
    7 sene önce

    Standart sms uygulamasını beğenmeyenler için go sms adeta bir mucize kullanmayı düşünmüyorsanız bile mutlaka 1 kere deneyin.