Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Google Analytics Android – Web sitenizin Ziyaretçilerini Takip Edin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google‘ın dünya çapında kullanılan ve en popüler web servislerinden birisi olan Analytics artık Android işletim sistemli tablet ve telefonlarda.

Android 2.1 ve üzeri cihazlarda çalışabilen Google Analytics, android cihazınızdan oturum açtığınız Google hesabınızı otomatik olarak tanıyor ve bu hesap üzerinde yer alan web sitelerinizin ziyaretçi bilgilerini size gösterebiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için bilgisayarınız üzerinden Google Analytics hesabınıza girip sitenizi eklemeniz gerekmekte ve eklediğiniz site için verilen koduda websitenizin belirtilen kısmına yerleştirmeniz gerekmekte. Aksi halde ziyaretçilerinizi takip edemezsiniz.

Uygulama webdeki kadar kullanışlı olmasada size anlık kullanıcı sayınızı, tekil ve çoğul ziyaretçi sayınızı, uyarıları ve gerçek zamanlı ziyaretçi takibi yapmanıza olanak sağlıyor. Türkçe dil desteği sunan bu kullanışlı uygulamayı Android işletim sistemli cihaz kullanan tüm web site sahiplerine ve webmasterlara tavsiye ediyorum.

Google Analytics Android – Websitenizin Ziyaretçilerini Takip Edin Ekran Görüntüleri:

Google Analytics 1 Google Analytics 2 Google Analytics 3

Google Analytics Android – Websitenizin Ziyaretçilerini Takip Edin Kullanıcı Yorumları:

Yener Can: Gercekten web sitelerinin analytics gbi bir yazilima ihtiyaci vardi. Google buna profesyonel olarak el atmis. Birde mobil uygulama yapmis cok guzel. Kullnimida super.

Kerem Albalo: Sitesi kadar gelişmiş değil. Fakat anlık ölçümlerde ve kampanya realizasyonunda işe yarıyor. Realtime gösterimi sorunsuz. Realtime özelliği düşük kapasiteli telefonlarda çalışmıyor. 4.0+ üzeri os’lerde de hardware yetersizliğinden çalışmadığı görülmüştür.

Beril Çağdaş: Webmasterlar icin birebir bi uygulama..

Berkay Özalp: Ne zamandir bekliyorduk en sonunda cep telefonlarimizdan web sitemizin istatistiklerine ulasabilecegiz… Yaşasın! 🙂

Google Analytics 1.1.7 indirAPK.com ]

Google Analytics Android – Web sitenizin Ziyaretçilerini Takip Edin BENZER İÇERİKLER
Google Analytics Android – Web sitenizin Ziyaretçilerini Takip Edin YAPILAN YORUMLAR

  • ecrin
    7 sene önce

    Webmaster ve site ziyaretçi sayılarını merak edenler için birebir.