Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Grumpy Bears – Eğlenceli Bir Kaçış ve Savunma Oyunu – Editörün Seçimi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ormandaki tehlikeli hayvanlardan özelliklede ayılardan kaçmaya hazır olun. Grumpy Bears oyununda arabanızla hem ayılardan kaçacak hemde kamyonetinizde yer alan balları korumaya çalışacaksınız.

Grumpy Bears‘ı size anlatmadan önce şunu söylemek istiyorum gerçekten harika bir oyun 🙂 Grafikler müthiş, sesler kaliteli ve oyun içi ilerleyiş acayip sarıyor. Kısa süre 1 milyonu aşkın oyuncuya ulaşmayı başaran Grumpy Bears, 1.0.24 sürümüne 9 Mayıs itibariyle güncellendi. Klasik oyunlar kategorisinde yer alan bu oyun Android 2.1 ve üzeri tüm cihazlarda çalışabiliyor. Oyundaki amacımız aracımızın kasasında yer alan balları arkamızdan bize doğru gelen ve hatta aracımıza kadar çıkmaya çalışan huysuz ayılardan korumak ( Grumpy = Huysuz).  Bunun için oyunda farklı geliştirme seçenekleri bulunuyor. Oyuna ilk başladığınızda dinamitle karşılaşacaksınız ve bu dinamitleri ayıların üzerine doğru atarak peşinizi bırakmalarını sağlayacaksınız. Eğer aracınıza çıkarlarsa korkmayın hemen çıktıkları yere dokunun ve kafalarına bir balyoz darbesi yediklerinde hemen düşeceklerdir.

Oyunda öldürdüğünüz her ayı için altın kazanıyorsunuz ve bu altınları oyunu oynadığınız ekranın sol tarafında yer alan kısımdan el bombası, molotof, su anahtarı, tahta almakta sağ tarafında yer alan kısımdan ise ekstra can, roket, elektrikli balyoz ve elektrik şoku vermemizi sağlayan araçları satın almakta değerlendirebiliyoruz. Oyun içindede bu satın alınan şeylerden hediye olarak kazanabiliyoruz. Fiyatlar biraz pahalı olsada oldukça eğlendirici bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Grumpy Bears – Eğlen Bir Kaçış ve Savunma Oyunu Ekran Görüntüleri:

Grumpy Bears 1 Grumpy Bears 2 Grumpy Bears 3

Grumpy Bears – Eğlen Bir Kaçış ve Savunma Oyunu Video İnceleme:

{ i N D i R A P K . C O M }

[ Grumpy Bears indirAPK.com ]

Grumpy Bears – Eğlenceli Bir Kaçış ve Savunma Oyunu – Editörün Seçimi BENZER İÇERİKLER
Grumpy Bears – Eğlenceli Bir Kaçış ve Savunma Oyunu – Editörün Seçimi YAPILAN YORUMLAR