Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gun Strike Shoot apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gun Strike Shoot apk indir

Gun Strike Shoot apk Uygulama indir

Gun Strike Shoot apk indir adından da anlaşılacağı üzere silah oyunu temeline dayanan ve sizlere çeşitli görevler veren 3D FPS oyunudur. Çeşitli arenalar da savaş oyunu görevlerini tamamlayıp bölümleri hızlıca geçeceksin. Android oyunları incelediğimiz de sizlere, apk oyun başlangıcın da çeşitli silahlar vermektedir. Gun Strike Shoot apk indir android oyun içerisin de hafif ve ağır silah oyunu mevcut. İstediğin bir silah ile seçeceğin arena içerisinde ki düşmanları öldüreceksin. Bu apk indir oyunun da en çok kullanacağın öldürücü silahlar AK47 ve keskin nişancı silahı, İsabetli bir atış yaptığın da karşın da bulunan düşmanı hemen öldüre bilirsin. Gun Strike Shoot apk indir 3D grafikleri gerçeğini aratmamaktadır. Android apk indir oyunu içerisin de silah olarak kullanman için güçlü el bombası da verilmektedir.

Gun Strike Shoot apk indir arenaları çöl arena, şehir arena, buz arena, liman arena gibi arenalar da savaş oyunu oynayacaksın. Bunun yanı sıra apk oyun indir de seçeceğin zorluk seviyesine göre ödüller de yüksek olacak. Soyguncuları yakalamak senin elin de, zorluk seviyeni ayarla. İster Gun Strike Shoot apk indir android uygulama programını yeni kullanmaya başla, istersen de bu tarz android oyunları daha önce oynamış ol. Zorluk seviyeni ayarla, karşına çıkacak düşman sayısını ayarla ve android apk indir oyununa başla. En iyi silah oyunu ve savaş oyunu stratejini yap düşmanları mağlup et.

Gun Strike Shoot apk indir

Gun Strike Shoot apk indir

 

Android oyun indirmek ve oynamak çok basit. Tamamen apk kullanıcılarının rahat android telefon ve tablet için oynayacağı ve download edeceği bir apk oyun. Basit kullanıcı ara yüz, basit kontrolleri, hızlı apk oyun tepkimeleri,gerçek ses ve savaş efektleri ile maceraya hazır olun. Aksiyonun hiç bitmeyeceği, online olarak oynama imkanına sahip olduğunuz, eğlenceli bir vakit geçireceğiniz android oyunları arasın da yerini alacak.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

 

Gun Strike Shoot apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 17 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: D3.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Gun Strike Shoot_v1.1.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Gun Strike Shoot apk indir BENZER İÇERİKLER
Gun Strike Shoot apk indir YAPILAN YORUMLAR