Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Günlük Burçlar Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Günlük Burçlar Apk indir

Günlük Burçlar Apk indir

Günlük Burçlar Apk Uygulama indir

Burçlara merakınız var ama her gün burç yorumu aramaktan sıkılıyor ve sağlıklı bir yorum olduğuna inanmıyorsanız, bir de bu android apk uygulaması olan Günlük Burçlar Apk indir astroloji ve burçlar hakkında bilmek istediğiniz ne bilgi varsa öğrenebileceğiniz detaylı bir kaynaktır.

Günlük Burçlar Apk indir android uygulama programı ile, hergün güncellenen günlük içerikleri, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı buradan takip ederek okuyabilir, burç özelliklerinizin karakteristik yönlerini öğrenebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile astrolojik olarak sevgi ve aşk uyumunuzu bu android apk uygulama programı sayesinde öğrenebilir ya da size astrolojik açısından en uygun partner adayını apk uygulama indir programı sayesin de öğrene bilirsiniz.

Ayrıca Yükselen Burcunuzu ve yükselen burcunuzun karakteristiklerini de uygulamamızda görebilirsiniz.

Her kezin merak içerisin de beklediği ve dikkatini çeken Çin astrolojisinde burcunuzun hangi hayvana (Fare, Öküz, Ejderha vs.) rastladığını ve buna göre nasıl bir yorum geldiğini öğrenebilir ve takvime göre karakteristik özelliklerini okuyabilirsiniz.

Günlük Burçlar Apk indir android uygulama da sosyal medya da tek bir tuşla bu uygulamada ki yorumları paylaş özelliği sayesinde burç tahminlerinizi ve benzersiz yorumlarınızı anında istediğiniz sosyal medya da paylaşabilirsiniz. Bütün paylaştığınız veya paylaşmaktan vazgeçtiğiniz öğeleri favoriler kısmından erişebilirsiniz.

Basit, geliştirilmiş ve işlevsel tasarımı sayesinde aradığınız içeriğe en basit, hızlı ve kolaylıkla bulabileceğiniz bir android apk uygulama programıdır. Android telefon yada tabletinizin pil tüketimini ve internet kotanızı minimum ölçüde tüketir, hızlı ve seri çalışır.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Günlük Burçlar Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 3.8 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.2.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: U&U Software

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Günlük Burçlar_v2.2.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Günlük Burçlar Apk indir YAPILAN YORUMLAR