Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir

Helicopter Sniper Shooter Free APK Uygulama indir

Bir çok filmler de görmüşüzdür savaş helikopterinden keskin nişancılar savaş oyunu alanların da düşman askerlerine havadan ateş açarak öldürüyordu.

Bu android apk uygulama indir oyunu ise helikopter içerisinden keskin nişancı hava da manzara karşısında iyi bir grafik efektleri ile hazırlanmış silah oyunu olarak keskin nişancı silahı simülasyon aksiyon apk indir oyunu.

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir savaş oyunu için keskin nişancı silah oyunu çeşitlerinden birini seçin! Android uygulama programı içerisin de bulunan modlardan biri olan mafya modun da apk indir oyunu oynayacak iseniz savaşçıları öldürmek için ateş etmeye hazır mısınız?

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir şehir merkezlerinde ki savaş oyunu senaryoları sizin dikkatinizi çekmeye değer bir oyunu olarak android uygulama oyunu içerisin de bulunan askeri sniper silahları ile harika 3D grafikler ve ses efektleri apk indir oyununu daha cazip hale getirmiş.

Yapacağınız strateji, savaş oyunu taktikleri ve silahınızı etkin bir şekilde düşman askerleri üzerin de kullanırsanız, bu savaş oyununun mutlak galibi siz olacaksınız. Eliniz de bulunuan silahın cephanisini iyi ayarlamanız gerekiyor, yoksa savaş oyunu esnasın da silahınızın cephanesi biter ve savaşı kaybedersiniz.

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir android uygulama indir sizlere oyun içerisin de çeşitli görevler vererek bunları başarmanızı isteyecek.Polis ve swat ekiplerini havadan korumanızı isteyecek. Bu zorlu görevi üstlenmek ve diğer polis memurları, SWAT ekibi üyeleri korumak ve kentin huzurunu yok etmek isteyen suçluları yakalamak için onlara yardım edeceksin. Sen tek başına bir ordu gibi hareket etmek zorundasın.

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir

Özellikler
Android apk uygulama indir oyunun da çeşitli patlayıcı savaş savaş aksiyon dolu bir birinden zorlu 20 görev sizleri bekliyor.
Helicopter Sniper Shooter Free APK indir çeşitli bölgelere bölünmüş haritada, gerçeğini aratmayan silah simülasyon ve helikopter simülasyonunun tadını çıkarın!
Bir birinden harika ve muhteşem ve aynı zaman da ölümcül keskin nişancı silahı tüfek, benzersiz özelliklere sahip bu silahlar ile savaş oyunun da silahınızı seçin.
Android telefon ve ya tabletiniz ile her yerde oynayın; bir internet bağlantısı gerektirmez. Helicopter Sniper Shooter Free APK indir nerede oynamak isterseniz orada oynayın ister arabanızda olduğunda uçaklarda uçan, bunu oynayabilir yani gerçek olanlar tren beklerken metro zevk ve hatta can sahilde oynamak ve gezinen adam oyunu göstermek!
Ayrıca android tablet cihazlar için optimize edilmiş.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 46 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Galassia Studios

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Helicopter Sniper Shooter Free_v1.0_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Helicopter Sniper Shooter Free APK indir BENZER İÇERİKLER
Helicopter Sniper Shooter Free APK indir YAPILAN YORUMLAR