Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hitman Sniper Hileli Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hitman Sniper Hileli Apk indir

Hitman Sniper Hileli Apk Uygulama indir

Keskin nişancı oyunlarının belki de yeni dönemde en iyi olan apk oyunlarının başında gelmektedir. Android oyunları içerisinde ki strateji yapmanın ön planda olan Hitman Sniper Hileli Apk indir sırasıyla hedefleri öldürmeniz gerekmektedir. Keskin nişancı atışlarını profesyonel bir şekilde yapmanı gereken Hitman Sniper aksiyon oyunudur. Android oyun dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından download edilerek oynanıyor. Film karakteri olan Hitman bu kez apk oyun içerisinde bir macera ile karşınıza çıkıyor. Hitman Sniper Hileli Apk indir android oyunu içerisinde siz kiralık katil olarak verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Hitman Sniper android oyun da kötü karakterleri ve mafya babalarını öldürmeye çalışıyorsunuz. Hitman Apk indir oyun başlangıçta zorlanacaksınız ancak apk oyun da keskin nişancılığa çabuk alışıyorsunuz ve görevleri yapmak sizin için daha basit bir hale geliyor.
Hitman Sniper Hileli Apk indir bölümlerinde birden fazla görev alarak bu görevleri sırasıyla yapmanız gerekiyor. Zaman olarak fazla bir sorun yaşamazsınız, çünkü zamanınız uzun yeterli gelir. Bölümü tamamlamak için bütün görevleri sırasıyla yapmanız gerekir, yoksa bölüm geçemezsiniz. Strateji sizin için önemli hangi hedefi vurmanız gerektiğini ve önceliğini stratejiniz ile belirleyerek öldüreceksiniz.

Sizlerin Hitman apk indir oyun da biraz işinizi kolaylaştırmak için Hitman Hileli mod apk dosyasını da sunuyoruz. Android oyun için hileli modu beğeneceğinizi düşündüğümüz için oyunda verilen para ile silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Hitman Sniper Hileli Apk indir

Hitman Sniper Hileli Apk indir

Hitman Sniper Hileli Apk indir Kurulumu

Hitman Sniper Hileli Apk indir android oyunu Para hileli bir modda oynaya bilmek için önce hitman-sniper-obb-indirapk.com.zip dosyasını indirerek içinden çıkan com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid klasörünü android telefon ve ya tablet cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra hitman-sniper-indirapk.com.apk dosyasını indirip kurun.

İlk oynadığınız da sonsuz para yok gibi zannedersiniz ama bir şeyler aldınız mı paran yükseliyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Hitman Sniper Hileli Apk indir zip dosyasını aşağıdaki linkten download edebilirsiniz.

http://indirapk.com/wp-content/uploads/apk/oyun/hitman-sniper-obb-indirapk.com.zip

Hitman Sniper Hileli Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 21 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.7.69607

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan:

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: hitman-sniper-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Hitman Sniper Hileli Apk indir BENZER İÇERİKLER
Hitman Sniper Hileli Apk indir YAPILAN YORUMLAR