Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir

PewDiePie Tuber Simulator Apk Uygulama indir

YouTube abone sayısını artırma ve yayınladığınız videoların izlenmesini artırmak üzere tasarlanmış gerçekten de zevkli bir o kadar da güzel bir apk oyun. Şu anda dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. YouTube’nin milyonlarca abonesi olan bir kanal sahibi olmak elinizde, yeter ki çektiğiniz videoların nasıl izleneceğini adımlarda ki açıklamaları takip edin. Sizler de android oyun sayesinde youtube de bir fenomen olabilirsiniz. Android telefon ve tablet için yapılan oyun neye benzediği hakkın da kısaca bilgi verdikten sonra PewDiePie Tuber Simulator Apk indir android oyun hakkın da biraz bilgi verelim.

PewDiePie Tube Simulator oyun öncelikle bir çok dil desteği sunuyor. Bu da apk oyun oynamanızı gerçekten çok kolaylaştırıyor. Çünkü PewDiePie Tube oyun da yönlendirmeleri takibiniz açısından bu çok güzel. PewDiePie Tuber Simulator Apk indir oyun başlangıcın da bir oda da oturuyorsunuz, önünüzde bir masa ve bir bilgisayar var. Sonrasın da size oyun ile ilgili yönlendirmeler başlıyor. Bir kamera almanızı söylüyor, biraz da sizin ile apk oyun içerisin de dalga geçerek kızdırmaya çalışıyor. Daha sonra size bir video çektirip download ettiriyor. Videonuzu yayınlarken dikkat etmeniz gereken uyarıları iyi takip edin. Ben buradan size söyleyeyim, nelerin Tren olup olmadığını Tren Göstergesi ile takip edebilirsiniz.

İkinci aşama video fikirlerinden bir tanesini seçerek devam ediyorsunuz ve videonuzu çekip yayınlıyorsunuz. PewDiePie Tuber Simulator Apk indir android oyunları içerisin de abone sayınızın daha fazla olmasını istiyorsanız, fazla video çekin ve odanızı geliştirin. Odanızda ki eşyaları ilk önce EKONOMİK ÜRÜNLER menüsünden alabiliyorsunuz.

Sonrasın da aldığınız ürünlerin gönderisi var. Gönderileriniz yavaş geliyor, bunu hızlandırmak için ise feda etmeniz gereken bir şeyleriniz var. Bu ise BUX PARA ödeyerek gönderileriniz hızlı geliyor. Ancak ben bunu şuan da tavsiye etmiyorum. İlerleyen leveller de bunları yapabilirsiniz. PewDiePie android Tuber Simulator Apk indir android oyun başlangıcın da her seferinde bir tek ürün alımı yapıyorsunuz. Sonraki leveller de bunu artırıyorsunuz.

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir Nasıl Oynanır?

 1. PewDiePie apk oyun başlangıcın da kısıtlı imkanlar ile yarışa girip level geçtikçe, imkanlarınız ve gücünüz artıyor.

 2. Kendine özgü bir kanal kurup oyuna devam ediyorsunuz. Unutmayın ki Kanal adınızı bir defa girebiliyorsunuz, buna göre dikkatli kanal adınızı yazın ve kayıt edin.

 3. Gönderilerinizin gelişini ve ya videolarınızın yüklenmesini beklerken, PewDiePie Tuber Simulator Apk indir kendi içerisin de çok derece zevkli ve eğlenceli bir oyun sizi bekliyor.

 4. Puggle apk oyunu, hem oyun oynayın hem de ödül alabilirsiniz.

 5. Android oyun içerisin de odanızda uçan bir kartal göreceksiniz, bu kartal sizlere sponsor bağlantılardan Sürpriz ödüller ve eşyalar getiriyor. Bu kartalı kesinlikle kaçırmayın.

 6. Vakit buldukça PewDiePie Tuber Simulator Apk indir oyuna video yükleyin.

 7. Videolarınızın isimlerini yazarken Türkçe karakterlere dikkat edin. Yoksa video isminiz de şekiller göre biliriniz.

Kısa süre içinde gelmiş geçmiş en büyük, en sıkı Tuber haline gelerek PewDiePie’ı kendi tahtından edebilecek misin!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

PewDiePie Tuber Simulator Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 39 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.4

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Outerminds Inc.

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: PewDiePie s Tuber Simulator_v1.0.4_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk