Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Super Mario Run Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Super Mario Run v1.0 Android Full APK indir

Super Mario Run Apk Uygulama indir

iPhone 7 ltanıtımında bahsedilen apk oyun, android kullanıcıları için çıkmayacak gibi hissedilmişti. Ancak ilk günler de İOS işletim sistemine sahip iphone ve ipad için piyasaya çıkartılan android oyunun, kullanıcılar tarafından beğenilmeye başlayınca android telefon ve tablet için olan versiyonu da piyasaya çıkartıldı.

Alışmış olduğumuz klasik super mario karakteri ilk göze çarpıyor. Apk oyun 3D değil klasik yapısına bağlı olarak 2D olarak android telefon ve tablet için oynanıyor. Super Mario apk android oyun içerisin de kendiliğinden koşuyor ve biz de sadece zıplama hareketini yapmak kalıyor. Android apk oyun ücretsiz olarak kullanıcılarına yayınlanmış ancak belirli seviye yada bölümü gelince devamı için ücret istiyor.

Super Mario Run Apk İndir

Super Mario Run Apk İndir android oyun da dikkati çeken bir özellik ise farklı bölüme geçtikçe android telefon ve tablet için yeni bölümün datasını download ediyor. Bu nedenle apk oyun oynarken wifi ile oyuna bağlanmak kullanıcılar için daha az maliyetli olacak. Sizler için APK uygulama programını uzun arayışlar neticesin de bulduk ve full datası ile yayınlıyoruz.

Super Mario Run Apk İndir yetişkinler insanlar ve çocuklar arasında en iyi bilinen bilgisayar oyunlardan bir tanesidir. Super Mario bu zamana kadar ki en ikonik video oyun karakterlerinden bir tanesidir. Super Mario, en çok sevilen ve en basit oynanan bilgisayar oyunları arasında yer alıyor. Super Mario Run ile android cihazlar için apk oyun indir olarak geliyor.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

 

Super Mario Run Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Sunan: Nintendo, Niantic

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Super_Mario_Run-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk