Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battlefield Bad Company 2 v1.28 Mod Apk – Cephane Hile Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Battlefield Bad Company 2 v1.28 Mod Apk – Cephane Hile Apk İndir

Battlefield Bad Company 2 v1.28 Mod Apk – Cephane Hile Uygulama İndir

Battlefield Bad Company 2 dünyanın en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olarak gösteriliyor. Battlefield Bad Company 2’nin mobil sürümünü sitemize ekledik. Sizlerin savaş arenasında elinizde ki silahın cephanesi bitmesin diye v1.28 için Cephane Hile Apk sürümünü bulduk ve siteye yükledik. Battlefield Bad Company 2 Apk indir oyunun yapımcılığını Electronic Arts (EA) stüdyosu tarafından yapılarak mükemmel bir Apk oyun sundular. Savaş oyunu sevenlerin vazgeçemeyeceği değişik silah kullanımları, bol çatışma sahneleri, aksiyon ve maceranın hiç bitmeyeceği savaş oyunları ve strateji oyunları sevenlerin kesinlikle denemeleri gereken bir apk oyun olduğunu düşünüyorum.

Battlefield Bad Company 2 Apk indir oyun içerisinde cephane sorunundan tamamen kurtulmanız için MOD APK dosyasını yani sınırsız bomba hile ve sınırsız mermi hile versiyonu olarak kullana bileceğiniz bu sayede düşmanlarınızla çatışırken mermi ve bomba sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Görsel grafikleri muhteşeme yakın 3D olarak sunulan ve ses efektleri de bir o kadar gerçekçi yapılmış bir android oyun olarak görünmektedir.

Apk oyun Modern combat kadar olamasa da giriş yaptığınız zaman kendinizi savaşın içerisin de bulacaksınız. Dikkatli olmanız da yarar var her tarafınız düşman askerleri ile çevrili elinizde ki silahları iyi kullanıp hepsini öldürmeniz gerekiyor. Bir çok görevle devam edeceğiniz ve hiç canınız sıkılmadan zaman geçireceğiniz Battlefield Bad Company 2 v1.28 için Cephane Hile Apk indir sayesin debölüm sonlarına rahatlıkla ulaşacaksınız.

Battlefield Bad Company 2 v1.28 için Cephane Hile Apk indir oyun bildiğiniz android markette artık bulunmuyor.

Battlefield Bad Company 2 v1.28 için Cephane Hile Apk indir Kurulumu

Hileli versiyonu yüklemek için Battlefield Bad Company 2 v1.28 Apk indir DATA indirip rardan dosyasından çıkartın. Dosya adı “indirapk” ve sd kartın ana dizinine yükleyin.

Apk oyuna girmeden önce Battlefield Bad Company 2 v1.28 Hileli MOD APK dosyasını indirip kurun. Kurulumu yaptıktan sonra oyuna giriş yapın.

Size sunduğumuz sınırsız mermi ve sınırsız bomba hile modlu Battlefield Bad Company 2 v1.28 hileli apk siz oyuna giriş yaptığınızda çalışmaya başlayacaktır ve sınırsız bir şekilde mermi kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Battlefield Bad Company 2 v1.28 Mod Apk – Cephane Hile Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 5,56 Mb Apk 556 Mb Sd Data

  • Apk indir Mevcut Sürüm: V1.28

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Sunan: Electronic Arts (EA)

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: bf2badv128mod-indirapk.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk