Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kizlar Soruyor Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
loading
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Kizlar Soruyor Apk İndir

Kizlar Soruyor Apk Uygulama indir
Bazı sorular vardır ki sadece hem cinsine sorulur ve cevabını sadece onlar bilir. Kızlar ve erkekler için öyle bir android uygulama programı olan Kizlar Soruyor Apk İndir sizlerin hayata dair bütün konularda sorularınızı, görüşlerini paylaşıp, cevaplar alacağınız ve birbirlerine yardımcı olacağınız Kizlar Soruyor android apk indir platformuna katılmak çok kolay.

Yapman gerek oldukça basit. Apk uygulama içerisinde sorunu sor, senin için bu soruları cevaplayan kızlar ve erkeklerin görüşleri anında android telefon ve tablet ekranına gelmeye başlasın. Apk uygulama içerisinde yüzbinlerce kayıtlı üyenin bir araya geldiği KizlarSoruyor apk indir android uygulama programının yeni özellikleri sayesinde farklı bir sosyal medya ortamı deneyimi seni ve arkadaşlarını bekliyor.

Kizlar Soruyor Apk İndir Uygulamasının Başlıca Kullanım Özellikleri

 1. Uygulama ile sorunu kime istiyorsan sora bilirisin. İster sadece kızlara, istersen de sadece erkeklere, ve ya her iki gruba birden soru sora bilirsin?

 2. Bazı kişilerin kimliğinin gizli kalmasını isteyeceğini düşünen android apk indir yapımcıları uygulamaya içerisine gizli üye olarak soru sorma imkanı tanımış ve isterseniz görüş te bulunarak paylaşa bileceksiniz.

 3. Diğer sosyal medya android uygulama programları gibi sevdiğin kullanıcıları ya da beğendiğin üyelerin paylaşımlarını takip edebilir, bu uygulama ile sosyal çevreni oluştura bilirsin.

 4. Özel görüş paylaşarak birebir sohbet başlat

 5. Kizlar Soruyor Apk İndir içerisin de en etkili üye olmak için görüşlerini değerlendirenlerin sayesin de EİG seçile bilirsin ve hızla Xper kazanacaksın. Sen de görüşünü sevdiğin kişiyi en İyi Görüş (EİG) seç,

 6. Seçeğin konular ile ilgili özel içerikleri paylaşıldıkça android telefon ve tabletine bildirim gelsin.

Kizlar Soruyor Apk İndir

KizlarSoruyor android uygulaması tamamen ücretsiz. Paylaşım yaptıkça kazandığın Xper puanlar üye seviyeni belirler ve çeşitli hediyeler kazandırır.

Kizlar Soruyor Apk İndir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 28,3 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.2.5

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.1 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: GirlsAskGuys

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: KizlarSoruyor_v1.2.5_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk