Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

INSTAGRAM – Fotoğraf Düzemleme ve Paylaşım Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnstagram bir fotograf düzenleme ve bu düzenlediğiniz fotoğraları dilerseniz İnstagram’ın kendi sitesinde dilersenizde diğer paylaşım programları (twetter facebook gibi) üzerinden paylaşabilirsiniz.
İnstagram sayesinde resimlere efektler verebilirsiniz. İlk olarak ı phone ve ı pad kullanıcılarına sunulan bu uygulama artık android cihaz kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.
birçok ünlü ve tanınmış kişinin fotoğraflarını bu program üzerinden paylaşması programın kısa zamanda populer olmasının nedenlerindendir.
40 milyona yakın kullanıcının aktif olarak kullandığı bu fotoğraf paylaşım programı, kolay sayılabilecek bir arayüzle karşımıza çıkmakta.
Çektiğininiz fotografları değişik filtreleme versiyonlarıyla bambaşka bir görüntüye büründürebilir ve paylaşabilirsiniz.

İnstagram programı android cihazlar için 2.2 ve üzeri sürümler için uygundur. Ön ve arka kameraların kullanımına olanak vermektedir. Tamamen ücretsiz olan bu program kolay kullanımı ve paylaşım özelliği ile eğlenceli zaman geçirebilmenizi sağlarken çalışmalarınıza arkaşlarınızın yaptığı yorumlarıda görebilmenizi sağlıyor.

Bazı ekran görüntüleri ve düzenlenmiş görüntüler…

instagram,2,out   instagram,3,out   instagram,4,out   instagram,6,out  images (2)577151_623461041021288_1306500453_n   images (2)   images (4)    images (3)    images (5)

 

 

 

 

 

INSTAGRAM – Fotoğraf Düzemleme ve Paylaşım Programı BENZER İÇERİKLER
INSTAGRAM – Fotoğraf Düzemleme ve Paylaşım Programı YAPILAN YORUMLAR

  • Metin Tiryaki
    6 sene önce

    Gecici giris yapmqk istiyorum