Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kampus APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kampus APK indir

Kampus APK Uygulama indir

Üniversite öğrencilerinin yeni platformlarından bir tanesi olan Kampus APK indir andoid uygulama programı, özgürce istediğiniz konu hakkın da fikirlerini söyleyeceğin, üniversite kampusün de diğer öğerencilere paylaşımlar da buluna bileceğin bir apk indir programıdır.

Bu android uygulama indir tamamen ücretsiz olup üniversite öğrencilerinin sosyal paylaşım platformu olarak da kullana bilecekleri bir android apk indir paylaşım uygulamasıdır. Kampus APK indir de üyelik için zorlama yok, sizlerin kimlik bilgisi vermeden paylaşım yapacağınız, anonim olarak sunulan ve ücretsiz sosyal paylaşım android uygulama programı Kampus APK indir ‘i kullanabilirsiniz.

Çeşitli aktivitelerin paylaşımlarını yapacağınız, bir konser programı, bedava yemek hizmeti, bir grup toplantısı, sınav soruları, kampüz de yaşanılan ilginç olayları, arkadaşlarınızın da kullana bileceği işe yarar ipuçlarını, en ilginç bilgiler, soru cevapları, üniversitenizin tanıtımları, üniversinizin sunduğu olanaklar ve Türkiye’deki tüm üniversite öğrencileri ile paylaşabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Kampus android apk uygulama programın da sizlerin yaptığı paylaşımlarınız kampus uygulama indir program kullanıcıları tarafından oylama yapılır. Sizlerin yaptığınız oylama ile paylaşımlarınızın ne kadar kişi tarafından oylamaya tabi tutulduğu, hem kendi üniversitedeki hem de bütün kampuste ki yaptığınız paylaşım sıralamasını belirler. Ne kadar popüler bir kişi olduğunu buradan göre bilirsin. Ya da kampus android uygulama indir programın da yaptığın paylaşımlar ne kadar kişinin işine yaradığının sıralaman sayesin de göre bilirsin.

Kampus uygulaması içerisin de Pano diye bir bölüm var. Buradan uygulamanın her gün sunacağı çeşitli konu başlıkları altın da yapacağın yorumlar sayesin de bir çok kişiye ulaşa bileceksin. Sesini bütün üniversitelerde ki öğrencilere Kampus APK indir sayesin de ulaştıra bileceksin.

Üniversitenin en gözdesi olmaya sadece bir adım uzaktasın. Paylaşımlar da bulun, özgürlükçü ol ve her kez seni takip etsin.

Kampus APK indir

Kampus APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Kampus APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 2.6 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.8

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: AplikaLab

  • Apk indir Dil: Türkçe

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Kampus_v3.8_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Kampus APK indir YAPILAN YORUMLAR