Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kaspersky Mobile Security – Virüs Programı İnceleme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzde bilgisayarlarda olduğu gibi çeşitli mobil platformlarda da virüsler hızla artıyor virüslerin yanı sıra özel şifrelerinizi elegeçirmeye yönelik bir takım keyloger ve benzeri yazılımlar sizin kredi kartı ve şifre bilgilerinizide ele geçirebiliyor. Kaspersky Mobile Security ise bilgisayarlarda da olduğu gibi mobil platformada da bizi koruyor. Eğer Android işletim sistemi için en iyi virüs programını arıyorsanız Kaspersky Mobile Security sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Uygulamanın özellikleri arasında otomatik virüs tarama, gerçek zamanlı tarama, bulut sunucu işleri ile uğraşanlar için bulut kuruma, zamanlanmış tarama yapabilme.

Kaspersky Mobile Security, vürüslere savaş açtığı gibi zararlı internet sitelerine, casus yazılımlara ve spam uygulamalara son güvenlik teknolojisi ile dur diyor. Uzaktan koruma ile çalınan telefonunuzuda bulabildiğiniz bu uygulama sayesinde telefonunuzun performansı etkilenmediği gibi gereksiz içerikleri temizleyerek hızlanmasını dahi sağlayabilirsiniz.

Kaspersky Mobile Security’nin kısaca özelliklerini sayacak olursak:

Web Koruması – Hırsızlık Koruması – Çağrı ve SMS filtreleme – Gizlilik Koruması

Android 2.2 ve 4.2 arasındaki tüm telefonlarda çalışabilen KasperSky uygulaması İngilizce, Fransızca, Almanca, Norveççe, Rusça, Portekizce, Fince, İtalyanca, İsveççe, Danca ve Flemenkçe gibi dil desteği sunuyor.

Türkçe’nin bu dil destekleri arasında yer almaması kötü olmuş. Danca Flemenkçe gibi diller olacağına Türkçe olabilirdi.

Kaspersky Mobile Security v9.10.141 – Virüs ProgramıEkran Görüntüleri:

Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 1 Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 2 Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 3

Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 4 Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 5 Kaspersky Mobile Security v9.10.141 - Virüs Programı 6

[ Ücretli olarak markette sunulan bu uygulamayı Play Store’dan satın alıp indirebilirsiniz. ]

Kaspersky Mobile Security – Virüs Programı İnceleme BENZER İÇERİKLER
Kaspersky Mobile Security – Virüs Programı İnceleme YAPILAN YORUMLAR