Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Last Empire-War Z APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Last Empire-War Z APK indir

Last Empire-War Z APK Uygulama indir

Last Empire-War Z APK indir android apk uygulama indir oyunu dünya genelin de oynanan savaş oyunu tabanlı gerçeğini aratmayan bir strateji apk indir oyunudur. Zombilerin dünya üzerin de hüküm sürmek amacını taşımaları nedeniyle, kıyamet günü insanlık için yakın bir tarih olarak görünüyor. Son savunacak kaleniz kalsa dahi zombilerin ellerinde ki silah oyunu güzünü hafife almayın. Onlar insanlığı yok etmek için savaşmaya geliyorlar ve bu sefer hiç umursamaz bir şekilde davranmayın. Kendi taktik ve stratejilerini kullanıp ellirinde ki silahları kullanmayı biliyorlar. Karşınız da savaş oyunu oynayacağınız bir zombi ordusu var. Last Empire-War Z APK indir android uygulama oyunun da macera, aksiyon sizleri bekliyor. Arkade bir oyun indir sunan yapımcı 3D grafik efektlerine yakın bir grafik tasarımı ve ses kalitesi ile siz indir apk kullanıcılarını bekliyor.

Android telefon ve tabletleriniz için fazla bir yük getirmeyecek olan, bu android oyunları cihazınıza rahatlıkla download edebilirsiniz.

Last Empire-War Z APK indir android uygulama oyun indir de zombiler acımasız ve daha güçlüdür. Zombilerin karşısın da yapabileceğiniz onlara karşı, hayatta kalmak ve savaşmak. Apk oyun indir de online olrak ta oynadığınız oyun da kendinizi güçlendirmek için yanınıza arkadaşlarınızdan müttefik oluşturarak beraberce zombileri savaş oyunun da yok edin ve tüm insanlığı bu zombi derdinden kurtarın.

Last Empire-War Z APK indir

Last Empire-War Z APK indir

Last Empire-War Z APK indir Oyunun Özellikleri

 1. Dünya genelin de tam zamanlı apk oyundur; dünya üzerinde bulunan her ülkeden savaşları görebilirsiniz.

 2. Eliniz de bulunan imkanlar ile zombilere karşı savaş oyunu oynamak için şehrinizi geliştirerek en büyük savaş gününe ordunuzu silahlar ile donatın.

 3. Android uygulama programın da apk indir oyunu için sizlere zombi karakterleri sunulmuştur. Bu zombi canavarlarını yok etmenin ne kadar eğlenceli olduğunun zevkine varın.

 4. Çeşitli oyun savaş oyunu ile zombileri yenmek için stratejiler geliştir ve gerçek bir savaş komutanı olacaksınız.

 5. Kıyamet gününde çiftçi, hırsız, barış elçisi veya başkalarının tahıl rezervleri olabilirsiniz. Android oyun içerisin de siz zombi de olabilirsiniz.

 6. Zombi yağmalarına dikkat edin?

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Last Empire-War Z APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 66 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.66

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: im30.net

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

Last Empire-War Z APK indir BENZER İÇERİKLER
Last Empire-War Z APK indir YAPILAN YORUMLAR