Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Launcher forTV APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Launcher forTV APK indir

Launcher forTV APK Uygulama indir

Smart10 TV Launcher forTV APK indir dijital ev eğlence dünyanız da yeni bir çığır açar. Bu android apk indir uygulaması ile özellikle TV’nize android telefon yada tabletinizi bağlamak veya başka android TV kutuları, dongles ve diğer cihazlar ile çalışmak üzere hazırlanan android apk uygulama programı olarak tasarlanmıştır. “Yapılan bu android uygulama programı TV için” android başlatıcısı kullanarak TV ile etkileşim sağlayan bir standart TV gibi uzak android cihazların en ile birlikte geliyor (Sol, Sağ, Yukarı, Aşağı ve Select fonksiyonları ile). Android telefon yada tablet için geçerli olan bu sürüm bir çok android telefonlar ve tablet destekler.

Launcher forTV APK indir android uygulama ana ekran kolay erişilebilir program ara yüzü olarak tasarlandığı için kullanıcı için en önemli işlevidir, ve android widget dahil bütün android uygulama apk indir programlarını destekler. Launcher forTV APK indir yeni çıkan diğer teknoloji android widget ile özelleştirmek ve onları tv için ayar yapmak için kullanılır. Launcher forTV APK indir ile kullanmak istediğiniz android widget tıklayarak Widget Sol, Sağ, Yukarı, Aşağı cevap ve uzak tuşları seçin sağlar.

Launcher forTV APK indir

Launcher forTV APK indir

Launcher forTV APK indir android uygulama apk indir program kullanıcıları ayrıca kendi kullanıcı arayüzü kişiselleştirmek için istedikleri temalarını tanımlayabilirsiniz.

Ücretsiz sürümü yanlısı sürümü tüm fonksiyonlara sahiptir, ama özelleştirmeleri sayısı Pro sürümü de Reklamlar devre dışı bırakmak için kullanıcı yeteneği verir 25’e sınırlıdır

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Android Sistem WebView APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 15 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 28.0.0
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: Smart10 TechnoVision Pvt. Limited
  • Apk Uygulama Dil: İngilizce
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir
Launcher forTV APK indir YAPILAN YORUMLAR