Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

League-of-legends-lol APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 rating, 5 votes)
Loading...

League-of-legends-lol APK indir

League-of-legends-lol APK Uygulama indir

Sihirler Vadisine Hoş Geldiniz.

Dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunu ünvanına sahip olan League-of-legends-lol APK indir (LoL), Türkiye’de yayına başladığı günden bu yana oyuncu kitlesini büyük bir hızla arttırmaya devam ediyor.

League-of-legends-lol APK indir strateji oyunlarının taktikleri ile rol yapma oyunlarının karakter gelişimine ve büyülere bağlı savaş tarzını geliştiren hızlı rekabet temelli bir oyundur.

>>League-of-legends-lol APK indir 5’er kişiden oluşan ik takım tek bir amaç için çalışır. Karşı takımın üzerine gidip merkezini yok etme. Oyun da kendine özgü yetenekleri olan güçlü bir şampiyonu yönetirsin. Şampiyonlar her oyuna birinci seviyeden başladığı için her oyun da farklı bir şampiyonla farklı bir rol üstlene bilirsin.

>>Her şampiyonun farklı bir oynanış şekli vardır ve takımda farklı bir görev üstlenir. Dövüşçüler rakipleri ile göğüs göğüse çarpışır. Büyücüler uzaktan güçlü büyüler yollar. Tanklar ise ön safları tutar.

>>Seçilebilecek 100 den fazla şampiyon olduğu düşünülecek olursa son derece ilginç takım kompozisyonları ortaya çıkabilir. Merkezi yok edip oyunu kazana bilmek için mutlaka arkadaşların ile yardımlaşman gerekir. Haritanın çeşitli noktaların da zafere ulaşmana yardımcı olacak görevler bulunur.

league-of-legends-lol APK indir1

League-of-legends-lol APK indir

>>League-of-legends-lol APK indir oyunun da mekeze giden üç yol vardır. Bunlara koridor denir. Her koridor da takımların minyonları dalgalar halin de ilerlemeye çalışır. Oyuncular minyonları öldürünce altın ve deneyim kazanırlar. Deneyim yeteneklerini güçlendirmeni sağlar. Altın ilede şampiyonun çeşitli yönlerini güçlendiren eşyalar alabilirsin.

>>Koridorlar da şampiyonları koruyan 3 kule ve 1 inhibitör bulunur.Kulelere tek başına saldırmak tehlikelidir. Ama kule yıkmak takımını merkeze bir adım daha yaklaştıracaktır. Bir koridorun inhibitörü hava uçurulduğun da o koridora daha güçlü minyonlar gelmeye başlar.

>>Koridorların arasın da orman adı verilen bir alan bulunur. Burada öldürüldüklerin de altın veren ve bazende özel güçler veren canavarlar bulunur.

>>Ama oyunda ki en tehlikeli şey rakiplerindir. Rakiplerin her yere saklanmış yanlış bir hareketini bekliyor olabilirler. League-of-legends-lol APK indir stratejik oynanması gereken bir takım oyunudur. Zafere giden pek çok yol vardır. Grup halinde kulelere saldırabilir ve harita da dolaşabilir şampiyon katlede bilir, ormana saklanıp baskın düzenleye bilirsiniz.

>>League-of-legends-lol APK indir Takım oyunu ile merkezi yok etmenin bir çok yolunun olması, oyuncuları bu oyuna tekrar tekrar getirmesinin sadece bir nedenidir. Oyun da daima kendini geliştirecek bir alan bulabilirsin. Yeni şampiyonlar öğrenebilir, yeni eşyalar alabilir, yeni hamleler deneye bilirsin.

>>Oyunlara geliştirilmiş bir eşleştirme sistemi ile yerleştirilirsiniz. İster yeni bir oyuncu isterseniz de profosyonel ligin bir sonra ki aşamasına çıkmaya çalışan usta ol sana yakın deneyime sahip oyuncular ile oynarsın.

>>Eşleştirmenin en yüksek aşaması ise şampiyonluk aşamasıdır. Bu aşama çıkan oyuncular profosyonel in spor camiasına dahil olur ve her hafta rekabetin yeni sınırlarını belirlerler.

>>League-of-legends-lol APK indir farklı oyun modları, sık yapılan oyun güncellemeleri ve yeni şampiyonları ile sürekli gelişir.

>>Her oyuna birinci seviyeden başlarsın. Bu sayede her oyun yeni şampiyonlar, yeni arkadaşlar, yeni stratejiler ile yep yeni bir deneyime dönüşür.

league-of-legends-lol APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 27.8 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm:
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü:
  • Apk Uygulama Sunan: Riot Games
  • Apk Uygulama Dil: Türkçe
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

League-of-legends-lol APK indir Türkçe eğitim videosu yayınlandı. LOL başlangıç rehberi niteliğindeki bu videoyu izleyerek League-of-legends-lol APK indir temel oyun ve harita yapısının yanı sıra şampiyon ve sınıf özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

League-of-legends-lol APK indir BENZER İÇERİKLER
League-of-legends-lol APK indir YAPILAN YORUMLAR