Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legend Online Classic – Türkçe APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Legend Online Classic – Türkçe APK indir

Legend Online Classic – Türkçe APK Uygulama indir

Legend Online” dünya da en çok oynanan online macera, strateji, aksiyon ve arkade android apk uygulama oyunları içerisin de en popüler fantastik online savaş oyunudur. Bu Legend Online Classic – Türkçe APK indir harika apk oyunun android versiyonu için yenilenmiş android telefon ve tabletler için mobil savaş ve silah oyunularının yapıldığı sahnelerinin tadını çıkarabilir, benzersiz bir android uygulama oyun oynama deneyimini bu apk oyun versiyonu ile yaşayabilirsiniz.

Legend Online, android uygulama apk oyun aslında Kutsal Ruhların yarattığı bir çeşit mistik güçleri olan ve tek parça halinde iken efsanevi bir silah oyun gücüne kavuşturan bir silahtır. Bu android apk indir oyunun da silahın gücü ve kuvveti onu yaratan Kutsal Ruhları bile korkutur. Bu nedenle Ruhlar kutsal uykularına yatmadan önce bu apk uygulama oyunu da kullanılmak istenen bu efsanevi silahı 7 parçaya ayırıp, her bir parçayı dünya üzerin de farklı yerlere saklarlar. Android uygulama oyunun da her bir saklanan parçanın kendine özgü bir silah oyunu gücü vardır. İşte “Legend Online” ın apk oyun heyecanı bu 7 parçanın silah ve savaş oyunu güçleri etrafında gelişir.

Legend Online Classic - Türkçe APK indir

Legend Online Classic – Türkçe APK indir

Legend Online Classic – Türkçe APK indir Oyun Özellikleri:

 1. Muhteşem 3D grafikler ve en iyi izleme kalitesi olan 1080 HP film kalitesinde görüntü efektleri ile bu android apk uygulama oyunu içerisinde ki aksiyon, macera ve yapacağınız değişik stratejileriniz ile oyunun tadını çıkartın.

 2. Android oyunu oynarken farklı seviye de zorluklar ve yüzlerce muhteşem savaş oyunlarının oynandığı bölüm unutulmaz bir macera ve aksiyonun tadına çıkartmaya hazır olun.

 3. Online apk uygulama oyun oynayarak dünya genelinde ki PVP server savaş ve silah oyunları ile dünyanın en tecrübeli ve hırslı oyuncularıyla mücadele edin.

 4. Android apk oyun için tasarlanmış en muhteşem grafikleriyle Apk Legend Online android uygulama programına giriş yapın ve 1888 elmas değerindeki sizler için hazırlanmış olan hediye paketini alın!

 5. Çeşitli uygulama programın da download ettiğiniz zaman oyun içerisinde birlikte gelen moddlar ile Efsane Savaşlar! Birlik Savaşı! BOSS Savaşı! Amfi Tiyatro.Legend Online ile gerçek savaş ve silah apk oyun mücadelenin keyfini çıkarın.

 6. Dünya genelin de bir birinden farklı yüzlerce ülke de milyonlaca oyuncusuyla dünyanın en popüler fantastik savaş oyunu “Legend Online”!

 7. Android uygulama oyuncuların yazdığı efsanevi bir hikaye, Legend Online Classic – Türkçe APK indir !

 8. Sıradışı Legend Online Classic – Türkçe APK indir’de android uygulama programın da son teknolojiler kullanılarak, Cloud depolama ve Kader sistemi sizleri bekliyor.

  Legend Online Classic - Türkçe APK indir

  Legend Online Classic – Türkçe APK indir

  YENİLİKLER

Oyun Yöntemleri:

Grup olarak hazine kazma

Oyun içerisin de size özel Koruma: Savaş Kristali

Android oyun sunucular arası peri turnuvası

Legend Online Classic – Türkçe APK indir android oyun içerisinde ki arena marketin de alış veriş yapmanız için yeni hayalet ve hayrat madalyaları eklenmiştir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Legend Online Classic – Türkçe APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 54 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.0.0

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: OASIS GAMES LIMITED

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Legend Online Classic Türkçe_v3.0.0_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Legend Online Classic – Türkçe APK indir BENZER İÇERİKLER
Legend Online Classic – Türkçe APK indir YAPILAN YORUMLAR