Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legend Online – Türkçe APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Legend Online – Türkçe APK indir

Legend Online – Türkçe APK Uygulama indir

Legend Online, sizlere android uygulama oyun türündeki en eğlenceli apk indir uygulama deneyimi sunuyor. Elinizde ki sizin silah oyunu gücü ve savaş oyunu gücünüzü artıracak olan kartları toplayın, destelerinizi düzenleyin ve zindanlarda yaratıklarla ya da diğer oyuncularla savaşın. Legend Online – Türkçe APK indir android apk uygulama oyunun da 200’den fazla farklı türde ve seviyede kart oyunu sizi bekliyor ve savaş oyunu desteleriniz de sizinle güçleniyor!

Legend Online – Türkçe APK indir oyun içerisin de bulunan apk özel indir oyun kartları sizin için biraz zamana ve güce mâl olacak olsa da sonunda bu kartlara uğraştığınıza değecek! Elde edeceğiniz iyi bir kart ile savaş ve silah oyunu gücünüzü artıracağınız için, kart koleksiyonu ve kombinasyonlarıyla savaşlar sizin için daha kolay hale gelecek. Android oyun içerisinde ki başarılarınızı arkadaşlarınıza görtererek onları etkileyeceğine emin olabilirsin!

Kartlarını bir kez yerlerine yerleştirdik sonra savaş artık kendiliğinden otomatik ilerlemeye başlayacak! Siz sadece android telefon ve ya tabletinizden dikkatinizi ayırmamanız. Çünki Legend Online – Türkçe APK indir savaş oyunu esnasında elde edeceğiniz ganimetleri toplamak için gözden kaçırmamanız.

Android uygulama oyunu orta çağ zamanlarında geçmektedir. Sizler bu orta çağ zamanın da bir kahraman olacak ve Kutsal Rahibeye dünya üzerinde kaybolan barışı ve refahı getirmesi iiçin elinizden gelen yardımları yapacaksınız. Gizemli, esrarengiz bir maceraya atılman için seni bekliyor! Apk indir uygulama oyunun da azmini ve cesaretini kanıtlaman için bir şansın var, yapacağın stratejin ve taktiklerin ile düşmanlarını savaş oyunun da mağlup et ve dünyayı kurtar.

Legend Online – Türkçe APK indir android uygulama oyunu özet olarak anlamak için ana özelliklerini kontrol etmeniz yeterli:

Legend Online – Türkçe APK indir oyuna başlamak için oyun içerisinde ki eşsiz üç moddan birini seçimini yapmak zorundasın: SAVAŞÇI modu ile apk oyun içerisin de (Güçlü ve Cesur) bir apk oyuncu ile oynayacaksın, OKÇUmodu ile apk indir oyunu içerisin de (Çevik ve Kusursuz) bir apk indir oyuncu ile oynayacaksın, BÜYÜCÜ modu ile apk uygulama indir oyunu içerisin de (Zeki ve Yaratıcı) bir apk uygulama indir oyuncusu ile android oyunu oynayacaksın. Her modun kendisine özgü özellikleri ve bunun yanında yetenekleri vardır. Bunlardan biri kesinlikle senin tarzın olabilir!

Legend Online - Türkçe APK indir

Legend Online – Türkçe APK indir

Yaratıklara karşı savaşında yalnız ve muhtaç mı hissediyorsun? Hemen arkadaşlarının destekerinden yardım al ve düşmanlarını güçlü kartlarla yok et! Belki de bir gün arkadaşlarının kahramanı sen olacaksın!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Legend Online – Türkçe APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 81 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: OASIS GAMES LIMITED

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Legend Online Türkçe_v3.0 indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Legend Online – Türkçe APK indir BENZER İÇERİKLER
Legend Online – Türkçe APK indir YAPILAN YORUMLAR