Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legion of Heroes Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Legion of Heroes Apk İndir

Legion of Heroes Apk Uygulama İndir

Heroes Legion aksiyon ve macera dolu, gerçek zamanlı müthiş, PvP ve klan savaş oyunu ile tamamen ücretsiz android apk 3D grafik ve görsel efektler ile oynayacağınız MMORPG android oyunları.

Fantastik bir macera ile dolu bu dünyayı keşfetmek ve senin oluşturacağın bir takım ile katışacağın silah oyunu ve savaşları kazanman gerekiyor. Karakter oluşturarak başlayacağın apk oyun giderek zorlu bölümler de yardıma ihtiyaç duyacağın için diğer apk RPG oyun karakterlerini oluştur.

Tam anlamıyla online gerçek zamanlı MMORPG bir 3D enteresan dünyayı yapacağınız araştırmalar ile tanıyın.
100 benzersiz Heroes Legion ve açığa çıktıkça hikaye gittikçe derinleşiyor.
Karakterlerinizi daha güçlü ve zorlu apk indir oyun savaşlarına katılmak için,gelişimlerini ve kostümlerini oluşturduğunuz takımınıza uygulama yaparak, heyecanlı, maceralı savaş stratejileri android oyun kazanmak.
Arenalar da diğer apk oyun kullanıcılarıyla gireceğin strateji, silah ve savaş oyunu kazanarak, diğer android oyunları kullanıcılarının saflarına saldır.

Legion of Heroes Apk İndir

Legion of Heroes Apk İndir

Heroes Legion bazı surpising derinliğe sahip çıkıyor. MMORPG bu apk oyun nasıl göründüğünü merak ettim. Benim Vita dışında mobil android oyun oynamak değil, ama tam bir 3D mobil MMORPG gerçek olamayacak kadar iyi geliyordu. Heroes epik yeni 3D MMORPG Legion zafer ordusu oluşturmak için siz kahraman seçimlerini yaparak ordu kurmak ve mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış tek açık dünya Fantasy MMORPG savaş ve zafer destansı bir maceraya katılmak. Deneyim inanılmaz maceralar, dinamik taktik savaş, kötü Antaresı yenmek ve çok daha fazlası! Benzersiz becerileri ile 100’den fazla kahraman toplayın ve leaderboards tepesine tırmanmakve aynı zaman da ise günlük görevlerini yerine getirmek!

Özellikler: Ücretsiz destansı bir fantezi 3D dünyayı araştırın, dinamik taktik mücadele BATTLE TOPLAMA 100+ benzersiz Heroes masif 45v45 PVP çatışmalarda CLASH arkadaşlarınızla macera için lonca JOIN ve zor zorluklar üzerine almak “Kaos Kulesi” gibi inanılmaz zindan olsa macera kötü Antares karşı savaşmak için tarafları tercih edin ya da yıkım getirmek karanlık bir şövalye olarak Heroes Legion android telefon ve tablet için optimize edilmiştir.

Legion of Heroes Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 57 Mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.8.02

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: NEXON Company

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Legion of Heroes_v1.8.02_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Legion of Heroes Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Legion of Heroes Apk İndir YAPILAN YORUMLAR