Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir

LightX – Advanced Photo Editor Apk Uygulama İndir

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir fotoğraflarınızı düzenleme yapmak için güçlü bir fotoğraf editörüdür. Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenleme yapmak için geliştirilmiş, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanın en hızlı ve kolay bir yolu bu fotoğraf editörü.

İhtiyacınız olan bütün düzenleme araçları, apk uygulamanın içerisine yerleştirilen sezgisel bir arayüze de, böylece fotoğraf düzeltme, değiştirme, efekt ekleme gibi bilmediğiniz bilgilere sahip olabilirsiniz.

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir, bütün android cihazlarınız da ki fotoğraflarınız düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz bir Android apk uygulama program fotoğraf editörüdür.
LightX ile yapa bileceğiniz bir çok işlem bulunmaktadır. Fotoğraflarınızın arka plan görüntüsünü kaldırma, Fotoğraf için çeşitli efektler ekleme, kesme, karikatür yaratma, bir birinden muhteşem selfiler yaratmak için arka plan ekleme ve Fotoğraflarınız için renk düzenleme, yakın çekim Portre için Rötuş, iki ayrı çift pozlama efekti, Fotoğraf filtreleri,arka planı bulanık yapma efektleri, fotoğraf düzenlemenin en kolay ve eğlenceli bir yoludur.
LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir android apk uygulama içerisin de kullana bileceğiniz çeşitli fotoğraf çerçeveleri ve bu fotoğraflar için kolajlar gibi sosyal paylaşımlar da yapa bileceğiniz özellikleri içerir.
Light apk indir ile çizimlerinize fotoğraflarınızı koyabilir, yapışkan çıkartmalar kullanarak daha değişik efektler verebilir, değişik metinlerinize fotoğraflarınızı yerleştirerek yeni fotoğrfalar oluşturabilirsiniz.

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir Uygulama Özellikleri:

 1. Bir tek dokunuşunuzla otomatik fotoğraf düzenleme.

 2. Lightx ile fotoğraf efektleri ve çerçeveleri oluşturma.

 3. Değişik efekler de Fun çıkartmaları.

 4. Fotoğraflarınızın renk düzenlemesini ayarlama.

 5. Fotoğrafınızın fazlalık yerlerini kırpın, istediğiniz şekilde döndürün ve düzenlemenizi yapın.

 6. Arka planlarınızın sıcaklığını ayarlama, parlaklığını artırma,azaltma, kontrastını ayarlama, renk dengesi ve fotoğrafın doygunluğunu ayarlama.

 7. Netleştirme ve bulanıklaştırma

 8. Renk Splash

 9. Fotoğrafta Odak yapma(Tilt Shift)

 10. Çizim yapma ve bu çizime metin ekleme.

 11. Fotoğraflarınız da bulunan yanlışlıkları, Kırmızı göz düzenleme, ciltteki lekeleri çıkarın ve dişlerinizi beyazlatma özellikleri bu android apk uygulaması sayesin de tek bir dokunuşla yapacaksınız.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 11.1 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Andor Communications Pvt Ltd

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: LightX Advanced Photo Editor_v1.0_indirap.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir BENZER İÇERİKLER
LightX – Advanced Photo Editor Apk İndir YAPILAN YORUMLAR