Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LIMBO Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LIMBO Apk İndir

LIMBO Apk Uygulama indir

Esrarengiz bir ormanda uyandınız ve kardeşiniz kayıp. Ne yaparsınız?Olduğunuz yerde onu dönecek diye beklermisiniz? Yoksa ormanın derinliklerine doğru ilerleyerek onu arar mısınız?

Çoğunuzun ne dediğini hisseder gibiyiz. Evet kardeşimizi aramaya çıkarız. Tam da burada kahramanımız da sizlerin düşündüğü gibi düşünerek ormanın derinliklerine ilerleyerek aksiyon, macera, gerilim ve korku dolu apk oyun da ilerliyor. Burada sizlerden en büyük yardımı alıyor. Çünkü android oyun içerisinde onu yönlendirecek olan sizlersiniz. LIMBO Apk indir android oyunları içerisinde etrafınızda bulunan bütün nesnelerden yardım alabilirsiniz. Hayatta kalmanız ve apk oyun içerisinde ilerlemeniz tamamen bunlara bağlı.

LIMBO Apk indir android oyun içerisinde karşınıza yüzlerce engel çıkacak. Bunları sizlerin de zekası ile birer birer geçerek kardeşinizi bulacaksınız. Ormanda ki göllerden, ağaçlardan,kapanlardan,kütüklerden yardım alacaksınız ve çeşitli yaratıklardan kaçının. Örümceklerin bacaklarına dikkat edin, yoksa ölürsünüz.

Android telefon ve tablet için güzel zaman geçirecek bir apk oyun ile karşınızdayız. Download linklerinden apk oyun indirerek kura bilirsiniz. LIMBO Apk indir eğlenceli, gerilim dolu bir macera oyunu sizleri bekliyor. Kardeşinizi en kısa sürede kurtarın ve özgürlüğüne kavuşturun.

LIMBO 1.9 Apk indir versiyonunu ve LIMBO 1.5 Apk indir versiyonunu indirapk sitemizden download edebilirisniz. Android telefon ve tablet işletim sisteminiz hangisini destekliyor ise buran download ediniz.

LIMBO Apk İndir

LIMBO Apk İndir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

LIMBO Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 128,95 MB

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.9

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Cihaza Göre Değişir

  • Apk indir Sunan: Playdead

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: limbo1.9-full-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

LIMBO 1.5 Apk indir versiyonu Download 1 de.

LIMBO 1.9 Apk indir versiyonu Download 2 de.

 

LIMBO Apk İndir YAPILAN YORUMLAR