Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lux Auto Brightness – Ekran Parlaklığını Otomatik Azaltma ve Arttırma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 4 votes)
Loading...

Lux Auto Brightness Apk İndir

50 bine yakın satış rakamına ulaşan Lux Auto Brightness batarya düşmanı cihazları dize getirmeyi hedefliyor.

Bilindiği gibi akıllı telefonlarınveya tabletlerin şark kullanım şemasına bakıldığında yüzde 70-80 gibi büyük bir kısmını ekranın harcadığı görülüyor. Günümüzdeki akıllı telefonların ekran büyüklüğü 5 inçe kadar çıkmış durumda bu yüzden böyle bir uygulama telefon ve tabletlere ciddi manada katkılar sağlayabiliyor.Telefonunuzdaki sıradan parlaklık programının aksine çok daha akıllı olan bu uygulama çevre koşullarına ve ışıklandırmasına göre cihazınızın en iyi performansı sağlaması için parlaklığınızı ayarlıyor gerektiğinde azalttığı gibi gerektiğinde de arttırarak hem sizin ekranı göreme olanağınızı arttırıyor hemde şarj sürenizi olumlu yönde etkiliyor.

Lux Auto Brightness‘in başlıca özellikleri: Özel otomatik parlaklık ayarı, kullanışlı widgetlar, güçlü kullanıcı ayarları, pil verimliliğini sağlama,SD karta yedekleyebilme, ışık sensörleri ile müthiş entegrasyon, çeşitli aydınlatma modları, ekran renk sıcaklığını ayarlayabilme, hiçbir reklam veya rahatsız edici uygulama içermez.

Lux Auto Brightness’i kullanmadan önce diğer parlaklık uygulamalarını devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Lux Auto Brightness – Ekran Görüntüleri:

Lux Auto Brightness 1 Lux Auto Brightness 2 Lux Auto Brightness 3

Lux Auto Brightness 4 Lux Auto Brightness 5 Lux Auto Brightness

Lux Auto Brightness için Yapılan Yorumlar:

Günal Üzülmez: tüm ücretli yazılımları alıyorum bu kadar yararlı ve işini tam yapan bir yazılım yok. bütün ışık verilerine özel ayarlar oluşturup ekranın her saniye ayarlandığını görüyorsunuz. o kadar yararlı ki pilin çok daha uzun gitmesini güneşli bir yerde de birden karanlık bir ekranla kalmanızı engelliyor. tebrik ederim.

Tahir Kaba: HTC One X gibi batarya düşmanı ekrana sahip olan telefonlar için mutlaka yüklenmesi gereken bir uygulama. Çeşitli aydınlatmalı noktalarda ışık örnekleri aldırarak ayarlaması gereken ışık yüzdesini belirleyebiliyorsunuz. Sıfırın altı ışık ayarlaması olması fevkalade. Ekstra özellikleri de cabası. Parasını sonuna kadar hakediyor.

Şarjı Arttırıyor: Sarjimizin %80 ini tuketen ekrana karsi alinacak en iyi program bence. Dusunmeden alin derim. Her turlu konfigurasyon ozelligi var faydasini gordum..

Güray Uzun: Tam aradığım uygulama. Otomatik parlaklık ayarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Bulunduğunuz ışıkta istediğiniz parklakligi ayarlayıp set edip.bunu da farklı ışık miktarlarinda tekrarladiginizda size özel auto brightness ayariniz oluyor. Tutoriali iyi. Ingilizce.

Lux Auto Brightness v1.09 indirapk.com ]

Lux Auto Brightness – Ekran Parlaklığını Otomatik Azaltma ve Arttırma Programı BENZER İÇERİKLER
Lux Auto Brightness – Ekran Parlaklığını Otomatik Azaltma ve Arttırma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • sancak
    6 sene önce

    Allah razı olsun sonunda buldum aradığımı herkes indirsin süper 😀 tekrardan eline sağlık admin 😀 büyük adamsın

  • tabletblogu
    7 sene önce

    on numara bi uygulamaya benziyor