Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MARVEL Avengers Academy Hileli Mod Apk v1.24.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MARVEL Avengers Academy Mod Apk

MARVEL Avengers Akademi Android oyunu Iron Man gibi, Hulk ve Thor gibi kahramanlar ile tamamen farklı bir süper kahraman öyküsü atan bir mobil oyun.
Android işletim sistemini kullanmak, akıllı telefonunuzu ve tabletinizi, klasik Marvel kahramanları lArIndAkine Sims oyununu birleştiren benzer bir yapıya sahip bir oyun olan MARVEL Avengers Academy ile indirebilir ve oynatabilir. temelde oyunda kendi süper kahramanımız akademisini kuruyoruz ve biz bu akademi geliştirmeye çalışıyoruz. Oyun hikayemiz Hydra’nın Marvel süper kahramanına saldırı ile başlar. Kahramanlarımız, bu saldırılardan kurtulmak için kendilerini geliştirmeleri gerektiğini anlıyor ve bu nedenle Avengers Academy’yi kurarak eğitimlerine başlıyorlar. Onların eğitimlerini gerçekleştirmelerine de yardımcı oluyoruz.

MARVEL Avengers Academy Mod Apk-3

MARVEL Avengers Academy‘de akademi kuruyoruz, görevlerimizi tamamlamak bizi kahramanlarımız tarafından geliştirmeye çalışıyoruz. Bizim kahraman bizim genç kahraman tanık oyunun görevleri tamamlayınca yeni yetenekler kazanmaktadır. Bu yetenekler savaşta kullanılabilir, düşmanlarımızı yaptık.
MARVEL Avengers Academy’de kahramanımızın sosyal ilişkilerini ve dostluğunu idare eder ve uygularız. Genelde sevindirici animasyonlar
ve grafiklerle süslenmiş oyunlar.

MARVEL Avengers Academy Mod Apk-2

MARVEL Avengers Academy Apk oyun içerisinde yaşanan maddi sorunlar ve oyunun genel zorluklarından dolayı, MARVEL Avengers Academy Hileli Apk versiyonunu sunuyoruz. MARVEL Avengers Academy Mod Apk dosyasını ve aşağıdaki linklerden indirip android cihazınıza kurun. Artık MARVEL Avengers Academy Android Hileli Mod Apk sayesinde sınırsız para hileli olarak rahatlıkla oyunda oynayabilirsiniz.

MARVEL Avengers Academy Mod Apk-4

MARVEL Avengers Academy Hileli Mod Apk

BOYUT : 95 MB

Kategori : Android Oyun Hileleri

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (APK): MARVEL Avengers Academy Hileli Mod Apk v1.24.0

APKSMOBI (APK): MARVEL Avengers Academy Hile Mod Apk v1.23.1

MARVEL Avengers Academy Hileli Mod Apk v1.24.0 BENZER İÇERİKLER
MARVEL Avengers Academy Hileli Mod Apk v1.24.0 YAPILAN YORUMLAR