Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Metal Commando Action APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Metal Commando Action APK indir

Metal Commando Action APK Uygulama indir

Böylesi güzel eski atari oyunlarının yeni android telefon ve tabletler için, apk indir oyun olarak apk indir kullanıcılarına sunulması güzel olmuş. Metal Commando Action APK indir aksiyon ve macera dolu güzel flash player oyun tadın da, görsel grafikleri 3D grafik efektlerine yakın olarak yapılmıştır.
Metal Commando Action APK indir android uygulama oyunun da amacın tüm savaş oyunu oynadığın düşmanları havaya uçurmak!
Eski atari oyun tarzını özledim diyorsan hiç beklemeden apk indir oyununu android telefon ve tabletine apk download etmen için hiç beklemene gerek yok.Apk oyunu download et ve oynamaya hemen başla.

Metal Commando Action APK indir savaş ve silah çekim macera, aksiyon ve strateji oyunu, bir asker olan atıcı olmak ve askerlerin ordularının kontrolü sende olduğunu düşünün. Bu yeni atarilerden uyarlama android apk uygulama oyun programları sizler de son derece bağımlılık yaratan bir apk indir oyunudur. Metal Commando Action APK indir android uygulama oyun içerisin de macera ve aksiyon oyunu olarak, sizlere karşı savunma hattı oluşturarak savaş oyunu oynamaya çalışan bir düşmana karşı, eliniz de bulunan silah oyunu ile bir cephe de savaş oyunu komandosu olarak adrenalin hissedin ve tüm düşmanları öldürmelisiniz. Metal Commando Action APK indir android apk oyunun da ayrıca silah, asker ve el bombası kullanımı ile her türlü düşmanları bu silah oyunu ile savaş oyunun da havaya uçurmak yeterli. Sizleri vurmak isteyen apk uygulama indir oyunun da keskin nişancı düşmanlarınıza dikkat edin,silahı ile ateş ettiğin de atlama ve vurarak onlardan kaçının.

Bu eğlenceli android apk uygulama oyun kendine has özellikleri ile oynamak, askerin kralı olan komanda olmak ve Metal Commando Action APK indir büyük bir kahraman olmak için apk oyun esnasın da mermi, silah, el bombaları toplayın ve düşmanlarını farklı tür öldür ve zafer olsun!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Metal Commando Action APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 6.3 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: 123ready

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Metal Commando Action_v1.0_indirapk.com.apk

  •  

    Apk indir İndirme Türü: apk

Metal Commando Action APK indir BENZER İÇERİKLER
Metal Commando Action APK indir YAPILAN YORUMLAR