Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

METAL SLUG DEFENSE APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

METAL SLUG DEFENSE APK indir

METAL SLUG DEFENSE APK Uygulama indir

Dünya çapın da 29 milyondan fazla download edilmiş olan çok güzel bir android apk uygulama indir oyunu sizlerle daha!
Bu apk uygulama indir oyunu için fazla konuşmaya, fazla bir şeylerini anlatmaya bile gerek yok. Çünki apk oyun kendisini kanıtlamış bir android oyun. Dünya çapında kaç milyon kişi bu oyunu oynamış ve ya oynuyor halen.
METAL SLUG DEFENSE APK indir android uygulama oyun içerisin de okadar karmaşık bir savaş oyunu ortamı var ki görmeniz gerekir. Kimlerlerin silah oyunu oynayacağınızı, kimlerle savaştığınızı bile unuta bilirsiniz. Apk uygulam indir oyununu da yaratıklar ile savaşmak, helikopterler ile savaşmak, robotlar ile savaşmak, uzaylılar ile savaşmak, develer ile savaşmak, piyadeler ile savaşmak yani aklınıza gelebilecek her çeşit yaratık ve makineler ile savaş oyunu oynayıp elinde ki silah oyunu ile onları yenmeniz gerekiyor.
METAL SLUG DEFENSE APK indir android uygulama programının çok basit kullanımı ve kontrolleri nedeni ile apk indir oyunu sizler de bağımlılık yaratacak ve dünya çapında ki başarısı da bunun sayesinde olmuştur!

Bu güzel savaş oyununu online olarak 4 oyuncu ile oynaya bilirsiniz! Apk android oyunu Multiplayer modu ile arkadaşlarınıza açtığınız savaşları kazanma fırsatınız olacak. Ancak yapacağınız stratejinizi iyi seçmelisiniz.
Online olarak oynadığınız METAL SLUG DEFENSE APK indir android oyunu isterseniz multiplayer modun da bire bir ve ya ikiye iki şeklin de muhteşem aksiyon ve macera dolu eğlenceli savaşlarda birbirlerinize karşı oyunlar oynaya bilirsizniz.

METAL SLUG DEFENSE APK indir

METAL SLUG DEFENSE APK indir

Karmaşık 2D nokta piksel!
200’den fazla çeşitli oyuncu karakterleri ve 5 farklı ordu ile (vb Düzenli Ordu, Morden Ordu, Marians) METAL SLUG DEFENSE APK indir savaşa katılmaya ayrılmıştır! Görsel grafik efektleri iyi sayılabilir seviyede.
Android 5.0 ile ilgili Önemli Uyarı
Android 5.0 altında düzgün çalışmayabilir Bu uygulama şu anda Android 5.0 ile uyumluluk üzerinde çalışıyoruz

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

METAL SLUG DEFENSE APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 45 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.46.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: SNK PLAYMORE

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: METAL SLUG DEFENSE_v1.46.0_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

METAL SLUG DEFENSE APK indir BENZER İÇERİKLER
METAL SLUG DEFENSE APK indir YAPILAN YORUMLAR