Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir

MGS V THE PHANTOM PAIN APK Uygulama indir

PlayStation oyunu olan bu MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir android uygulama programı daha yeni olarak android ve apk indir dünyasın da yerini almaya başladı. Oyun playstation dünyasın da iyi bir yerlere gelmiş ve bu başarısını da android ve apk indir platformunda göstermeye çalışıyor. Kahramanımız hastane odasın da başladığı macerasına hastane odasında ki kendisine olan saldırılardan yanında ki arkadaşı sayesinde kurtulduktan sonra gerçek maceralarına başlıyor.

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir macerları çeşitli haritalar da yanımız da bizle beraber hareket eden arkadaşlarımız bulunmaktadır. Onlar ile savaş oyunu oyunlarından kurtulup elimizde bize apk oyun içerisin de verilen silah oyunu düşmanlarınızı yenmeniz gerekecek. Android uygulama apk indir oyunun da ölmemek için yapacağınız stratejilere dikkat edin. Her an bir yerde vurula bilirsiniz, bu nedenle çeşitli yerlerde apk oyunu kaydedin ki android oyununuz canınızı sıkmasın.

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir online olarak oynanması gereken bir apk uygulama indir programı aksiyon ve macera dolu arkade gerçek tabanlı bir apk indir oyunudur.

Android uygulama oyunu görsel grafik tasarımı olarak mükemmele yakın olarak 3D grafikler ile yapılmıştır. Ses efektleri, yapılmış slowmation efektleri apk indir oyun içerisin de fazla sırıtmamış. Sizlere güzel vakit geçittirecek olan bu android uygulama indir oyunu, android telefon ve ya tabletiniz ile istediğiniz her yerden bu oyunu oynayabilirsiniz.

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 31 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0.9

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: KONAMI

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: MGS V THE PHANTOM PAIN_v1.0.9_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir BENZER İÇERİKLER
MGS V THE PHANTOM PAIN APK indir YAPILAN YORUMLAR