Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Moon+ Reader – Türkçe Kitap Okuyucu İnceleme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 rating, 1 votes)
Loading...

Güçlü kontrollere sahip ve tam fonksiyonlu bir kitap okuyucu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Moon+ Reader‘ın desteklediği uzantılar arasında ePub, PDF, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip ve OPDS dosyaları bulunuyor.

Pro versiyonunun sunduğu özellikler: Reklamsız hızlı ve kaliteli arayüz, Hızlı ve kullanışlı PDF desteği, Okuma istatistiklerini tutabilme, Farklı temalar, arka planlar ve yazı tipleri ,Özelleştirilebilir bar fonksiyonu, Bluetooth Kulaklık ile kontrol, Çoklu dokunma desteği, Başlangıçta parola koruması, Ana ekran kitap kısayolları ekleme, Dropbox aracılı ile yedeklemei indirebilme ve seknronizasyon, Gece modu desteği , Online E-Kitap kütüphanesi

Standart Özellikler: Görsel ayarlama seçenekleri (satır, boşluk, yazı tipi, yazı boyutu, kalınlığı, gölgeleme ve kenal boşlukları gibi ayarlar), ‘un üzerinde dahili tema, gündüz gece modu arasında geçiş yapabilme, sayfalama, farklı özelleştirilebilir işlem, gerçek zamanlı kaydırma hızı kontrolü, göz sağlığı için uzun süre okuma seçeneği, kitaplık şeklinde arayüz, yatay ekran desteği, yedekleme.

Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere toplam farklı dil desteği sunan Moon+ Reader Pro tabletlere ve yüksek çözünürlük desteği sunan telefonlarada yoğun görüntü kalitesi sunabiliyor, Kitaplarınızı paylaşın okuyun ve diğer pek çok ofis işinizi kolayca bu güzel kitap uygulaması ile hızlıca halledin.

Moon+ Reader Pro 1.9.3- Türkçe Kitap Okuyucu Ekran Görüntüleri:

Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 7 Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 6 Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 4

Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 3 Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 2 Moon+ Reader Pro - Türkçe Kitap Okuyucu 1

Moon+ Reader Pro için Yapılan Yorumlar:

Zülfikat: Bir iki rötuştan sonra müthiş olur.

Mehmet Şanlı: Oldukça kullanışlı svox kullarak sesli okuma da yaptırılabilyor. Tablette de telefonda da iyi.

Osman Gönülal: Nasılsıniz pro sürümde dahi görseller ile ilgili sorunlar var. Roman vs tarzı kitapları okumak için gayet iyi ama fotoğrafları olan textbooklara bakıyorsaniz yeterli diyemem. Özellikle CHM formatında düzeltmeler gerekiyor.

İlker Birsen: Bir kitap okuma programinda hayal edebileceginiz her sey bu programda var. Tablet ya da akilli telefonunuzdan kitap okuyorsaniz kesinlikle yuklemelisiniz. Fiyati yaklasik 4-5 tl gibi birsey, 30-40 tl bile olsaydi gozumu kirpmadan alirdim.

İlhami: Bence bu kategoride daha iyi bi uygulama yok

Aykut Çalışkan: Gerçekten Diğerlerinden çok çok iyi. Verdiğim Paraya deydi. Kesinlikle Öneriyorum.

Moon+ Reader v1.9.3 indirapk.com ]

Moon+ Reader – Türkçe Kitap Okuyucu İnceleme BENZER İÇERİKLER
Moon+ Reader – Türkçe Kitap Okuyucu İnceleme YAPILAN YORUMLAR