Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

My 3D Fish II v2.1 – Balıklı Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 rating, 2 votes)
Loading...

My 3D Fish II ile gerçekci 3 boyutlu bir duvar kağıdı sizi bekliyor. Sanal akvaryum sahibi olmak isteyenler için oldukça etkileyici olan bu canlı duvar kağıdı içerisinde birçok aksesuar, bitki ve balık çeşitleri yer alıyor.

Tablet ve telefonlarda herhangi bir grafik ve görsel sorun olmaksızın çalışabilen uygulamada tek seferde bütün balıklar hareket edebiliyor, kamera açısı değiştirilebiliyor ve ivme sensörlerine göre balıklarda hareket edebiliyor. Ayrıca birçok bitki ve tanımlı temayıda içinde barındıra My 3D Fish 2‘de balıkların kafasına tıkladığınızda balıklar hareket ediyor.

Duvar kağıdında yer alan yenilikleri sayacak olursak; dekor şekilleri olarak kolonlar, vazo, kayıp yüzük, bitki kökleri ve taşlar yer alıyor. Akvaryumun dibine kum, çakıl, su yosunu koyabilirken su bitkilerinden su otu, tropikal bitkiler, deniz anemonları, mavi mervanlar ve sarı çimenlerde bu canlı akvaryuma farklı bir güzellik katıyor.

My 3D Fish II v2.1 – Canlı Duvar Kağıdı Ekran Görüntüleri:

My 3D Fish II 1 My 3D Fish II 2 My 3D Fish II 3

My 3D Fish II 4 My 3D Fish II 5 My 3D Fish II 6

My 3D Fish II v2.1 – Canlı Duvar Kağıdı için Yapılan Yorumlar:

Mesut Kaya: En iyi birkaç canlı duvarkağıdından biri. Kesinlikle yükleyin.

Muhammed İkbal: Tebrikler yapanlara gayet basarili bir program

Abdullah Kaşık: Arkadaslar tek kelimele super bisi. Canli akvaryumun yerini tutmuo ama, yinede feci bisey, akvaryumu aratmio, hem yem derdide yok ekran zaman asimini 30 dakkaya ayarlayin ve keyifle izleyin.

Hasan Gül: Bunu indirdikten sonra baska tema aramadim cok canli ve gercekci..

My_3D_Fish_II 2.1 indirAPK.com ]

My 3D Fish II v2.1 – Balıklı Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı BENZER İÇERİKLER
My 3D Fish II v2.1 – Balıklı Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı YAPILAN YORUMLAR

  • ayça
    7 sene önce

    çok güzel ekran koruyucular var ama neden hareket etmiyor hareket ederse bile bilgisayar ekranına koyduğum zaman internetteki gibi büyük değilde aynı resmin çok küçük parçalara ayrılmış hali gözüküyor bir türlü anlayamadım