Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

My Idea Official Mobile App APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

My Idea Official Mobile App APK indir

My Idea Official Mobile App Uygulama indir

Bir Ön Ödemeli veya faturalı bağlantısı var olsun, bu android uygulama programı hayatınızı kolaylaştıracak. Özellikleri ile Loaded, My Fikir app sağlar

Mevcut planın, tasarının nedeniyle tarih, ödenmemiş fatura miktarı, son veriler kullanımı, vb. gibi faturalı hesap ayrıntıları anlık görüntüsünü alın go kendiniz için ön ödemeli şarj eder ve diğer ön ödemeli numaralarını olun! Bir kredi kartı, banka kartı ile ya da net bankacılığı kullanarak hesap şarj edebilirsiniz, banka kartları, kredi kartları ve net bankacılık özelliğini kullanarak herhangi bir fikir numarası için hızlı fatura ödeme yapın. Ayrıca, gelecekte daha hızlı ödemeler için kart bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

My Idea Official Mobile App APK indir birden Fikir sadece bir telefonda bağlantıları yönetin – bağlantılı hesapları görüntüle detaylarını, şarj, ödeme yapmak, sadece tek bir girişle tüm paketlerini ve hizmetlerini etkinleştirmek.
Görünüm ve tam konuşma süresi, top ups, SMS, internet paketleri, dolaşım paketleri, diğer katma değerli servisler ve çok daha fazlası için tarife planları etkinleştirmek yeni bir çevirici sesi seçin veya uygulamasında sesleri geniş bir galeriden biri mevcut senin değiştirin.

My Idea Official Mobile App APK indir

My Idea Official Mobile App APK indir

            My Idea Official Mobile App APK indir raise bir hizmet talebi ve uygulama ara yüzü üzerindeki durum bilgilerini, tüm alır
Görünüm ve tek seferde tüm abonelikleri yönetmek – yeni bir dolaşım paketi veya katma değer hizmet, bir düğmeye tıklama ile olsun tüm detaylar olup olmadığı.
En son 5 çevrimiçi recharges veya ödemeler bir özetini alın.

Benim Fikir dediğiniz yapacak bir fikir APP Yani devam edin ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

My Idea Official Mobile App APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 11 mb

  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 2.5

  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

  • Apk Uygulama Sunan: Idea Cellular Ltd.

  • Apk Uygulama Dil: İngilizce

  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz

  • Apk Uygulama DosyaTürü: My Idea Official Mobile App_v2.1_indirapk.com.apk

  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk

My Idea Official Mobile App APK indir YAPILAN YORUMLAR