Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Natural Cure APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Natural Cure APK indir

Natural Cure APK Uygulama indir

Yıllardır her kesin problemi nasıl doğal bitki ve ilaçlar kullanacağımızdır. Hangi bitki hangi hastalığa iyi gelir ya da bunun tarifi nasıldır diye araştırıp dururuz. Natural Cure APK indir Doğal Tedaviler sayesin de sık karşılaşılan sorunlarımıza Hindistan’dan gelen ve evde yapıla bilecek olan doğal ilaçları bu android apk indir uygulama programı ile android telefon veya tabletlerinizde. Natural Cure APK indir android uygulama programı ile Öksürük, Soğuk algınlığı, kulak enfeksiyonu vb.gibi birçok hastalık için tedaviler veya ilaçlar sunmaktadır. Bu android apk indir programı atalarımızın tarafından önerilen ve halen kullanılan ve bazı insanlar için kocakarı diye tabir edilen ilaçlar, fakat sonun da bu alternatif tıbbı kabul eden o insanlar bile bu doğal bitki karışımlarına ihtiyaç duymaktadır.

Bugün hala pek çok kişi tarafından kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca doğal ilaçlar veya büyükanne ilaçlar olarak bilinen ev ilaçları, hala geçerli ve hala çok canlı ve yararlıdır.

Natural Cure APK indir

Natural Cure APK indir

Bu android apk indir uygulama size kilo verdirmeyi sağlamak hem de size basit kilo verme ipuçları sağlar.

Çeşitli sorunlar ile uğraşıyor ve çare bulamıyor musunuz? mesela cilt için bir çare arıyorsanız, size vitamin takviyesi almayı düşünüyorsun senin diet.If bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, yeniden ve cilt hastalıkları için şifa teşvik gıdalar ile diyet doldurun

Bu uygulama gıda bakiyeniz dite için yaklaşık kalori miktarını içeren sağlar.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Natural Cure APK indir Özellikleri:

  • Apk Boyut: 983kb

  • Apk Mevcut Sürüm: 1.4

  • Apk için Gereken Android sürümü: Android 2.2 ve üzeri

  • Apk Sunan: S Guru

  • Apk Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk Lisans: ücretsiz

  • Apk DosyaTürü: Natural Cure_v1.4_indirapk.com.apk

  • Apk İndirme Türü: apk

Natural Cure APK indir YAPILAN YORUMLAR