Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir

Nefis Yemek Tarifleri Apk Uygulama indir

Aradığınız bütün yemek tariflerini bula bileceğiniz bir site olan nefisyemektarifleri.com’un, siz android telefon ve a tablet kullanıcılarına mutfakta daha yakın olsun diye hazırlamış olduğu RESMİ Android apk uygulamasıdır.

Tarifini bulmakta zorlandığınız yüzbinlerce tarifi bu android uygulama programın da bulup deneme imkanına sahip olacaksınız. Nefis Yemek Tarifleri Apk indir android apk indir programı sayesin de denediğiniz tarif ile ilgili yorum yapa bilir, yaptığınız tarifin son halinin fotoğrafını paylaşma imkanı.

Burası en büyük Nefis Yemek Tarifleri topluluğudur. Türkiye’nin en çok takip edilen ve tariflerinin okunduğu yemek tarifi sitesidir. Sizlere bu site ve apk indir uygulama içerisinde sunulan tarifler, kullanıcılarımızın gönderdiği tamamı denenmiş ve sizler için fotoğraflanmış yüz binden fazla yemek tarifi bulunmaktadır.

Bu Nefis Yemek Tarifleri Apk indir android uygulama ile Nefis Yemek Tarifleri’nde sizlerin kullanımı için yayınlanan son tarifleri görebilir, android uygulama programı içerisinde sizlerin kullanım kolaylığı sağlaması açısından kategorisel olarak tariflerde gezine bilirsiniz. Yapmış olduğunuz yeni yemek tarif gönderebilir, yazarlarımızın profillerini görebilirsiniz.

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir Özellikler:

Android uygulama program içerisin de bulunan Tarif Defterim ile Defterinizdeki tariflere her yerden ulaşabilirsiniz
Yemek Tarifleri sizlerin kullanımını kolaylaştırmak için Kategorilere ayrılmış, tamamı denenmiş resimli, fotoğraflı, yemek tarifi
Uygulama içerisinde ki yemek tarifi videoları birbirinden güzel açıklayıcı ve eğlenceli yemek tarifi videoları

Not: Nefis Yemek Tarifleri Apk indir android apk uygulama programı internetsiz çalışmamaktadır. İnternetsiz yemek tarifi veren uygulamaların tersine her gün yüzlerce yeni tarif eklenmektedir. Bu yeni tariflere ve diğer özelliklerimize ulaşabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: Cihaza göre değişir

  • Apk indir Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir

  • Apk indir Sunan: Nefis Yemek Tarifleri

  • Apk indir Dil: Cihaza göre değişir

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü:Nefis Yemek Tarifleri_v0.6.62_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Nefis Yemek Tarifleri Apk indir YAPILAN YORUMLAR