Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Neredekal APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Neredekal APK indir

Neredekal APK Uygulama indir

Tatil için hazır mısın. binlerce otel, yüzlerce bölge tanıtımı ve on binlerce misafir yorumları sayesin de Türkiye’yi bu android uygulama programı olan Neredekal APK indir ile keşfet. Tatil zamanı geldi. Nerelere gitsem, nereler de kalsam, nereler de eğlensem ve en fiyatı alsam diyorsanız. Neredekal APK indir android uygulama apk indir programı sizin yanınız da. Yorumları oku, fiyatları karşılaştır en uygun oteli bul. Neredekal APK indir android uygulama programına girmeden tatile çıkma. Uygulama içerisin de bulunan detaylı tanıtımlarıyla binlerce otel, yüzlerce eşsiz tatil bölgesi Neredekal Mobil ile rehberiniz sayesin de android telefon ya da tabletiniz de elinizin altında!

Neredekal APK indir Uygulama program Özellikleri:

 1. Android telefon ve ya tabletiniz de apk indir uygulamasını tek bir tık’la, gitmek istediğiniz çevrenizde ki otelleri, mekanları, gezilecek yerleri ve aktiviteleri hızlıca görüntüleyin!

 2. Uygulama ile size sunulan otellerin fotoğraflarını, fiyatlarını, otellerin konumunun nerede olduğu, tesis özelliklerini sadece bir ekran üzerinden inceleyin!

 3. Apk indir programın da sizlere gösterilen oteller ile isterseniz doğrudan telefonla görüşün, isterseniz mesaj göndererek istediğiniz soruları yöneltin!

 4. Android uygulama programı ile bulunduğunuz çevrede ki lokasyona göre otele, otelden mekana ve gezilecek yerlere giden en doğru ve en güncel yol tariflerini hızlıca alın

 5. İncelediğiniz oteller hakkındaki android uygulama da bulunan yorumları okuyun ve yorumda bulunarak diğer misafirlerin seçimlerine yardımcı olun!

Neredekal.com ile Türkiye’yi keşfedin!

Gezilecek yerler hakkında android apk indir uygulama programını sunan şirketin editörlerinin hazırladığı bilgilerle bölgeyi daha iyi tanıyın!

Neredekal APK indir

Neredekal APK indir

YENİLİKLER

Fotoğraf kaydırma problemi düzeltildi.

Sayfayı aşağı çekerek yenileme özelliği eklendi.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Neredekal APK indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 4 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.0.3

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: Neredekal A.S

 • Apk indir Dil: Türkçe

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Neredekal_v2.0.3_indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Neredekal APK indir YAPILAN YORUMLAR